חדש: שירות הממיר מיילים למכתבים בכתב יד

בעידן הטכנולוגי שלנו, בו מרבית התכתובות הרשמיות והלא רשמיות מתבצעות באמצעות המייל, או דרך צ’אטים, המילה הכתובה הפכה פחות ופחות אישית. כשסיימתי את הצבא וטסתי לטיול ארוך בניו זילנד, אי שם לפני כמעט עשור, ורציתי לספר למשפחה שלי על החוויות שלי ולשתף אותם בתמונות מהטיול, כתבתי להם מכתב. כן כן, מכתב אמתי בכתב יד. אמנם כבר אז, בתחילת שנות האלפיים כמעט לכל אחד הייתה תיבת דוא”ל, אך המילה הכתובה בכתב יד עוד נחשבה בעיני רבים לאישית ומרגשת הרבה יותר. עשר שנים מאוחר יותר, וגם אמא שלי מנהלת את כל ענייניה באמצעות המייל.

שירות חדש בשם handiemail שהושק בארצות הברית, מאפשר לגולשים לחזור לרגע לתקופת התמימות והמכתבים, ולשלוח למי שיחפצו מכתב בכתב יד. אתם ודאי שואלים מה החידוש הגדול כאן? כל אחד הרי, יכול לשלוח מכתב בכתב יד אם ירצה. ובכן, החברה מציעה לכם לשלוח אליה במייל את תוכן המכתב אותו תרצו לשלוח למשפחה, לאהובה רחוקה או סתם לחבר קרוב, והיא כבר תעשה עבורכם את עבודת ההמרה לכתב יד, וכמובן, שליחת המכתב לנמען בדואר.

על פניו, נשמע כמו שירות דיי טיפשי, בטח כשעלותו קרובה לשלושים שקלים (7דולר למכתב). אולם, אם תחשבו על כך לעומק, האם באמת יש לכם כוח לשבת ולכתוב מכתב באורך שני עמודים בכתב יד? סביר להניח שלא. התרגלנו לעולם דיגיטלי, למקלדת נוחה, וקצב כתיבה מהיר. לכן, שירות מסוג זה דווקא עשוי להצליח באופן דיי מפתיע ומטופש. השירות אינו זמין בעברית, כך שאם אתם יזמים צעירים המחפשים מיזם חדש עם סיכוי קלוש להצליח, אתם מוזמנים להרים את הכפפה.

בחברה השיקו סרטון נחמד המקדם את השירות, שעובד אגב גם בכיוון ההפוך (המרת מכתב כתוב ביד למייל), ומציג את הקסם החבוי במכתב אישי בכתב יד. קליק כאן לביקור באתר החברה.


לייק לפטריה בפייסבוק