פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גאוני: שמלת הפלא שמאפשרת לנשים להחליף בגדים במקומות ציבוריים מבלי לחשוף את עצמן

המצאה טובה היא כזאת שמצליחה לתת מענה מבריק ופשוט לצורך מסוים שעד היום לא היה לו פיתרון הולם. רוצים דוגמא? קחו את השמלה הגאונית הזאת, שנראית במבט ראשון כמו עוד פריט לבוש סטנדרטי, אבל למעשה, פותרת בעיה שנשים רבות ברחבי העולם נתקלות בה, לעיתים מדי יום.

עבור נשים, מלאכת החלפת בגדים במקומות ציבוריים היא לא משימה פשוטה. לרוב, נשים שרוצות להחליף את בגד הים או בגדי האימון שלהן אחרי ביקור בים, אימון כושר, רכיבה על אופניים, יוגה וכו' בבגדים נקיים, ולא נמצאות בבית, נאלצות לעשות את זה בצורה מסורבלת באמצעות מגבת או בתוך הרכב, או לחילופין ליהנות מבילוי לא היגייני בעליל בשירותים או המלתחות הציבוריים במקום העבודה, כדי לעשות זאת מבלי לחשוף את עצמן.

צמד היזמים אפריל אסטרדה ודניס קוקו, השיקו לפני כחודש קמפיין מימון גולשים בו הם מציגים את ההמצאה המעולה והיעילה שלהם, שמלת פלא שגם נראית מצוין וגם מאפשרת לכל אישה להחליף את בגדי האימון שלה בבגדים נקיים, בכל מקום, ובלי להיות עירומה אפילו לא לרגע.


 

השמלה תמימת המראה מצוידת במספר פיצ'רים מגניבים, שמאפשרים החלפת בגדים מהירה ונוחה בכל סיטואציה. איך זה עובד? לובשים את השמלה מעל הבגדים, עוקבים אחרי ההוראות הפשוטות בסרטון (החל מ-1:30), והפלא ופלא, זה עובד פיקס. אגב, מלבד עניין החלפת הבגדים, השמלה הזו יכולה להפוך בשנייה לשמלה קצרה ואופנתית, מגיעה במגוון עיצובים וכוללת עוד המון יתרונות חבויים מגניבים במיוחד.

שמלת פלא 2
זו לא סתם שמלה, זה תא הלבשה נייד. הפיצ'רים המגניבים של שמלת הפלא.

במסגרת קמפיין המימון שלהם, ביקשו השניים לגייס 22 אלף דולר עבור ייצור המוני ראשוני של השמלה. עם סיום הקמפיין לפני כיומיים, סופרים השניים מעל 615 אלף דולר, שכנראה שייכים לאלפי נשים שרואות סוף סוף אור בקצה המנהרה, ופיתרון מוצלח לבעיה שמטרידה אותם באופן קבוע. לגבי המחיר, התענוג הזה יעלה לכן בסביבות ה-50 דולרים.

אגב, גברים, גם אתם מוזמנים להשתמש בשמלה הזאת כדי להחליף בגדים במקומות ציבוריים, אם אתם מרגישים מספיק בטוחים בעצמכם.

שמלת פלא 3
מבגד ים לבגדים נקיים בפחות מדקה ובכל מקום

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...