פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת מצלמת את עצמה בלי בגדים במקומות שונים בעולם בסדרת תמונות פרובוקטיבית ומהפנטת

אחת התכונות הבולטות המשותפות לצלמים רבים היא הצורך שלהם להישאר תמיד באותו צד של המצלמה, זה שמאחורי העינית ולא זה שלפני העדשה. אולם, במקרה של מגדלנה ווז'ינסקה, צלמת פונית שמתגוררת בלוס אנג'לס, ההיפך הוא הנכון, וכפי שתראו מיד, זה בלשון המעטה.

בעוד צלמים אחרים תרים אחר מושאי הצילום שלהם, ווז'ינסקה מתמקדת בעיקר באובייקט צילום אחד, היא עצמה. כדי לפלפל את העניינים ולהפוך את הפורטרטים העצמיים המשובחים שלה למסקרנים ובועטים הרבה יותר, היא גם נפטרת מהבגדים לפני כל צילום ועל הדרך דואגת לעשות את זה כשמסביבה נופים מדהימים ועוצרי נשימה במקומות שונים בהם היא מטיילת ברחבי ארצות הברית ובעולם.

בשלב הזה אתם ודאי תוהים מדוע בוחרת מגדלנה לחשוף את עצמה בכל אחד מהפורטרטים שלה, וזו התשובה החד משמעית שלה: "זה פשוט מאוד: אלו תמונות על זמניות. אף אחד לא יכול לקבוע לאיזה מעמד, סטטוס חברתי או קבוצה אתה משתייך. כל אחד מהפריימים בסדרת הצילומים הבאה לוקח לא מעט זמן לביצוע וכולל מחשבה עמוקה מאחוריו".

סדרת הצילומים הפרובוקטיבית של ווז'ינסקה כוללת מאות תמונות נטולות בגדים אותם היא מפרסמת מדי יום בפרופיל האינסטגרם שלה, שם עוקבים אחריה קרוב ל-150 גולשים. אספנו עבורכם 30 צילומים נבחרים ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם שלה (לינק בסוף הפוסט).

צלמת 15

צלמת 23

צלמת 22

צלמת 8

צלמת 5

צלמת 3

צלמת 26

צלמת 29

צלמת 6

צלמת 7

צלמת 9

צלמת 10

צלמת 11

צלמת 13

צלמת 14

צלמת 12

צלמת 16

צלמת 17

צלמת 18

צלמת 4

צלמת 19

צלמת 20

צלמת 21

צלמת 1

צלמת 24

צלמת 34

צלמת 25

צלמת 27

צלמת 28

צלמת 30

צלמת 32

צלמת 33

קליק לעוד תמונות בפרופיל האינסטגרם של מגדלנה ווז'ינסקה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...