אדיר: פעלולי אופניים מדהימים בעולם הצעצועים

דני מקאסקיל הוא רוכב אופניים אקסטרימי, הידוע בפעלולי האופניים המדהימים שלו. השליטה שלו באופניים אבסולוטית לחלוטין, והפעלולים שהוא מבצע הם עוצרי נשימה. מאז 2009 פרסם מקאסקיל המכונה גם “מגה-סקיל” מספר סרטונים מושקעים ברשת, סרטונים מושקעים שזכו לעשרות מליוני צפיות, ביניהם “april 2009” ן- “way back home” הנהדרים.

תחילה הפיק מקאסקיל את הסרטונים באופן עצמאי, לאחר שעזב את עבודתו בתור מכונאי בכדי להתמקד ברכיבה על אופניים, אך בהמשך, קצפה על המציאה יצרנית משקאות האנרגיה Red Bull הידועה בתמיכתה בספורט האקסטרים, לקחה חסות על הבחור המוכשר, וצירפה אליו את צוות ההפקה שלה.

וכך, לאחר שנתיים של עבודה מאומצת, הושק אמש הפרוייקט החדש של דני, סרטון פעלולי אופניים אדיר כמותו עדין לא ראיתם. מקאסקיל ביקש ליצור סרטון שונה מהרגיל שייראה וירגיש אחרת מסרטוני פעלולי האופניים הרגילים. הסרטון מציג את מה שקורה בדמיונו של ילד היושב בחדרו ומשחק בצעצועים, ביניהם צעצוע של רוכב אופניים. מקאסקיל משחק את הדמות בדמיונו של הילד, כשהוא מבצע פעלולים מדהימים על דגמי ענק של הצעצועים בהם שיחק הילד, ביניהם קוביות, חיילי צעצוע, קלפים ענקיים ועוד.

אני חייב להודות שאני לא חובב גדול של ספורט אקסטרים בכלל ופעלולי אופניים בפרט, אבל הסרטון הזה פשוט מהפנט, עשוי נהדר ומלווה בפסקול מקסים. בנוסף, קל מאוד לראות מדוע העבודה אעל הסרטון ארכה כשנתיים, לאור ההשקעה הענקית וההקפדה על כל הפרטים בבניית עולם הצעצועים והדמיון של הילד הקטן בסרטון. משובח.

לייק לפטריה בפייסבוק