פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבובה המתנפחת שתחליף אתכם במשרד כשאתם רוצים להיעלם

אם גם אתם עובדים במשרה לחוצה שלא מאפשרת לכם יותר מידי זמן פנוי לעזוב את המשרד ולצאת להפסקת צהריים מרעננת מחוץ לעבודה, אתם ודאי מכירים את התסכול שכרוך באכילת אותו סנדביץ' מעפאן בכל יום, או הזמנת אוכל מבחוץ מאותם מקומות כל הזמן בנסיון נואש לחשב כמה זמן יקח לאוכל להגיע, והאם בכלל תהיה לכם האפשרות לקחת הפסקה ולשבת ולאכול אותו כמו שצריך.

ברשת המזון המהיר האמריקאית Applebee`s מודעים לבעיה הזו, ולכן החליטו למצוא פיתרון יצירתי לבעיית העובד התקוע במשרד. בפרסומת חדשה ומשעשעת, מציגים ברשת המזון המהיר את דגמי ה- Lunch Decoy שלהם, מעין בובות אנושיות מתנפחות, שיחליפו אתכם במשרד בזמן שאתם מתחמקים לארוחת צהריים מפנקת ברשת AppleBee`s.

כל שעליכם לעשות הוא לרכוש תמורת שישה דולרים את הבובה המשרדית המתנפחת, למקם אותה בעמדה שלכם במקומכם, ואיש לא ישים לב שנעלמתם להפסקת צהריים. באופן מפתיע, ולמרות שהבובות המתנפחות הללו נראות די רע ולא יגרמו לאף אחד להתבלבל ביניכם לבינן, הן באמת מוצעות למכירה באתר של אפלביז, כחלק מהקמפיין המשעשע, המציע לך 200 סיבות שונות בדמות ארוחות קומבו מגוונות, להשתמש בבובה ולעוף מהמשרד בזמן ההפסקה.

באפלביז מספקים פיתרון לא יעיל בעליל למצוקת העובד העמוס אבל מספקים פרסומת משעשעת למדי, שבהחלט עושה חשק לבקר במסעדה.

בובות מתנפחות

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...