פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרטון המופלא הזה יגרום לכם להסתכל על אנשים אחרת לגמרי

בעולם מושלם ואידיאלי, היו חיים בעולם אנשים שהם לא גזענים, הומופובים או בעלי דעות קדומות על אנשים ממוצא או ממין שונה. לצערנו, אנחנו לא חיים בעולם כזה, וגם אם אנחנו לא ממש שמים לב לזה ביום יום, ולא מחשיבים את עצמנו כגזענים, כמעט כל אחד מאתנו חוטא בעניין הזה מדי פעם.

הסרטון המופלא הבא שיצרה העמותה האמריקאית Ad council האמריקאית הפועלת למען שינוי והעלאת נושאים חברתיים חשובים לסדר היום, מאתגר אנשים מכל הסוגים לנסות ולהיפטר מהשיפוטיות שלהם ומהדעות הקדומות שלהם בענייני דת, גזע, נטייה מינית וכו’. נכון, המסר נשמע קצת שחוק ומוכר, אבל הדרך בה הוא מועבר בסרטון היא פשוט סוחפת ומהפנטת, ובשילוב הפסקול הנהדר ברקע, אי אפשר שלא להתרגש ממנו.

כחלק מקמפיין “לאהבה אין תגיות“, מציג הסרטון זוגות אנשים שרוקדים וזזים בצורה מצחיקה מאחורי מסך רנטגן ענק שהוצב באחד מהרחובות המרכזיים בניו יורק, כאשר קהל הצופים במקום מוקסם מהסיטואציה ומצפה לראות מי אותם אנשים שנמצאים כרגע מאחוריו ונעים לצלילי השיר הקסום “She keeps me warm”.

אלא שבכל פעם מחדש, חיכתה לקהל הפתעה, כשהשלדים המרקדים התבררו כזוגות מעורבים ולא סטנדרטיים, שמרבית הנוכחים כנראה לא ציפו לראות. כך בין השאר, הגיחו מבעד למסך השחור זוג נשים מאוהבות, מספר זוגות מעורבים, זוג גברים והילד המשותף שלהם, שני ילדות קטנות ממוצא שונה שהן החברות הכי טובות ועוד.

הסרטון המצוין זכה לעשרות מיליוני צפיות בימים שחלפו מאז פורסם, ומספיקות 40 שניות של צפייה כדי להבין מדוע. המוזיקה סוחפת, האנשים מקסימים והרעיון שהופך אנשים שונים מכל קצוות האוכלוסייה לשלדים שנראים בדיוק אותו הדבר, הוא כמו חץ שפוגע בול במטרה. יופי של מסר, יופי של קמפיין ואף חברה מסחרית גדולה שלוקחת לעצמה את הקרדיט.

אגב, כל האנשים בסרטון אינם שחקנים, ו”תעלול” הרנטגן הוא אמיתי לגמרי. אם אתם רוצים לחפור מעט ולהבין איך נוצר הקמפיין המגניב הזה, אתם יכולים לבקר כאן.

תודה לרעות רוזן על הטיפ.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...