פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה קנו הזוכים בפרס הלוטו הגדול אי פעם בבריטניה?

מוגש בחסות חברת סמארט – רוצה להתעדכן בתוצאות הלוטו האחרונות?

בכל פעם שאנחנו מתבשרים על ידי אמצעי התקשורת על מנצח כלשהו בהגרלת הלוטו שזכה לרפד את חשבון הבנק שלו בכמה מליוני שקלים לאחר שהשקיע שקלים בודדים במילוי טופס, אנחנו לא יכולים שלא לעצור לרגע ולחשוב מה אנחנו היינו עושים עם הכסף. אין כמעט אדם שלא העביר לפחות חצי שעה מחייו בשיחות עם חברים על כיצד יחלק את הכסף, כמה מתוכו ייתן לבני משפחתו, כמה יעביר לתרומה, אילו חפצי ערך ומותרות ירכוש לעצמו, וכמובן, כיצד ישיקיע את הכסף הנותר לאחר סדרת הבזבוזים הראשונית.

בעוד בישראל הפרסים “צנועים” יחסית, הזוג הבא זכה לפני כשנתיים בפרס הראשון בהגרלת הלוטו הבריטי וגרף לכיסו את הפרס הגבוהה ביותר בתולדות הממלכה, 161 מיליון אירו, בחישוב מהיר ומוגזם, קצת פחות ממליארד שקלים.

אז מה עושים עם מלייארד שקלים? אחוזה בסקוטלנד נשמעת לכם כמו התחלה טובה? הזוג החביב הזה, בשנות השישים לחייהם, ביקר בארמון הסקוטי הזה, ותוך עשר דקות מרגע שכף רגלם דרכה בו, סגר על רכישתו, כולל כל תכולת הבית, בסכום מציאה, ואנחנו לא ציניים, של 3 מליון יורו בלבד, כסף קטן עבור מי שהאחוזה הזו אינה גדולה מדי כדי להכיל את כל כספו במזומן. לשם השוואה אגב, בכלכליסט דיווחו לפני שלושה ימים על מכירת הדירה היקרה בישראל, כאשר יזם נדל”ן קנדי שילם 120 מליון שקל (כ-20 מליון יורו) על דירת פנטהאוז בפרויקט הרברט סמואל בתל אביב. אתם קולטים?

האחוזה הזו שנבנתה ב-1909 מכילה שנדלירים מטורפים, חפצי אמנות ועתיקות, חדר בליאירד, חדרי אורחים ומה לא. את המפלצת הזו אגב, הם רכשו משף בשם ביל קוסטלי שרכש את המבנה מזוג קשישים, הפך את המקום למלון ב-2008 ובהמשך התגורר בו כבית לכל דבר. אספנו עבורכם כמה תמונות מתוך המבנה המדהים הזה ואתם מוזמנים להמשיך ולחלום, למרות שביננו, גם זכייה בלוטו הישראלי לא הייתה מאפשרת לכם לרכוש אותו. או כמו שאומרים, תמיד תהיה לנו עירית ענבי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...