מצחיק: הטריילר הפיקטיבי לסרט “אבודים באיקאה”

אם גם לכם יצא לבקר באחד משני הסניפים הישראלים של יצרנית הרהיטים השוודית איקאה, יש סיכוי שסביר שגם אתם נכנסתם לפאניקה קלה וכמעט איבדתם את הצפון בין שלל אולמות התצוגה, כמויות המוצרים האדירות, הרעש החזק, המולת האנשים והמחסנים הענקיים המלווים את דרככם בדרך ליציאה.

במידה והגעתם בזוג לסניף איקאה, ובמקרה נפרדו דרככה למספר שניות, גם השבילים המסומנים עם החצים, והמפות המוצבות שרחבי האולמות, לא בהכרח יעזרו לכם למצוא את בן או בת הזוג שלכם.

כשדניאל הוברד, גולש יוטיוב, ביקר לראשונה בסניף איקאה ביחד עם חברתו, הוא הרגיש שהכול פשוט גדול מדי. ואז עלה במוחו רעיון לתסריט הוליוודי שעשוי להפוך לשובר קופות. הסרטון הבא מציג את הטריילר לסרט הפיקטיבי הזה שהשם שלו, לאחר שיעבור טרנספורמציה לעברית, יהיה ככל הנראה “אבודים באיקאה”.


הסרטון, פארודיה על הטריילר לסרט “גרביטי” של הבמאי אלפונסו קארון,  מציג זוג שמגיע לאיקאה על מנת לרכוש פריטים לדירה החדשה שלהם. מהר מאוד נפרדות דרכם והבחורה הולכת לאיבוד בסניף תוך שהבטריה שלה עומדת להיגמר והיא נכנסת להתקף קלסטרופוביה. רק הכוכב הראשי של הטריילר, בן הזוג שלה, יכול לעזור לה, אך הוא עסוק במקום זאת באכילת ארוחה טעימה בקפיטריה של הסניף..

הטריילר המשעשע עשוי נהדר, וכמעט כל צופה שביקר ברשת עשה זאת בעצמך הענקית הזאת, יכול להזדהות עם האירועים הדרמטיים המתרחשים בו. כמובן, לעולם לא נדע איך נגמרת העלילה, אך בינינו, סביר להניח שהמשך התסריט הוא שהבחורה התאוששה, ובזבזה אלפי שקלים על שטויות. רק אומרים.

אבודים באיקאה

לייק לפטריה בפייסבוק