גלעד כהנא בשיחה אישית עם אחת מקורבנות קמפיין הפייסבוק המעולה של “לא כוחות”

אחת התופעות היותר מרעננות ברשת הישראלית בשבועות האחרונים היא קמפיין המדיות החברתיות היצירתי של ההרכב “לא כוחות” של גלעד כהנא (ג’ירפות) ותמיר מוסקט (בלקן ביט בוקס), במסגרתו העלו השניים לרשת שלל סרטונים בהם הם פונים לגולשים אקראיים ומריצים דאחקות על חשבונם. הפרוייקט המשעשע הזה קידם את הסינגלים של ההרכב באמצעות פייסבוק בלבד, והצליח לייצר תוצאות מדהימות ובאז גדול במיוחד, עם נתונים מפתיעים של קרוב לרבע מליון צפיות בקליפ האחרון “נדלן”.

כהנא ומוסקט אולי חשו בטוחים מאחורי המצלמה כשמחיצת האינטרנט מפרידה בינם לבין הגולשים אליהם פנו בסרטונים, אך אנחנו בפטריה החלטנו להרים את הכפפה, ולהפגיש את גלעד כהנא לראשונה עם אחת ה”קורבנות” שלו, זימרה בלכר, 29, שזכתה לדייט כפול עם סולן הג’ירפות בזכות שני סרטוני הוידאו שיצר עבורה ביחד עם מוסקט. כעת פגשה זימרה את כהנא לדייט שלישי, פנים מול פנים, לשיחה קצרה ומשעשעת בה הוא מספר על הפרוייקט ובעיקר מפזר את הגיגיו ומשנתו לגבי המדיות החברתיות ועל מערכת היחסים האינטימית שנוצרה בינו לבין הגולשים בעקבות הסרטונים החודרניים, תרתי משמע.

צפו במפגש המיוחד: כשגילי פגש את בלכר


כזכור, לפני ארבעה חודשים התעוררו כמה עשרות גולשים לעוד בוקר שגרתי של עבודה ופייסבוק. אלא שאז הם גילו להפתעתם כי סולן להקת הג’ירפות ואחד האנשים הכי מוכשרים ומצחיקים בגלקסיה, גלעד כהנא, הכין עבורם ביחד עם שותפו לפרוייקט תמיר מוסקט הפתעה משעשעת – סרטון יוטיוב אישי בו הוא פונה אליהם ומשתעשע על חשבונם באמצעות מידע שדלה עליהם דרך פרופיל הפייסבוק האישי שלהם.

כהנא קמפיין
מתוך החלק השני של הקמפיין – פניה אל גולשים אקראיים

קמפיין המדיות החברתיות הגאוני הזה, שיצר אבי קסוטו רוזנברג, הבעלים של משרד הפרסום ‘פה לאוזן’, נוצר תחילה בכדי לקדם את “אני לא מאושר”, הסינגל ראשון של “לא כוחות”, הפרוייקט המוזיקלי החדש והמסקרן של השניים. הסרטונים המצחיקים בהם מופיעים השניים כשמוסקט מחלטר על התופים וכהנא מלהטט במילים ומריץ דאחקות על הגולשים בוואן שוט יצרו באז ושיתופים רבים ברשת, וגררו בעקבותם גם סדרת סרטונים נוספת שפורסמה לפני שבועיים ומקדמת את הסינגל השלישי מתוך הפרוייקט, “נדלן”, בהשתתפות מרינה מקסימיליאן בלומין.המוכשרת.

מוזמנים לצפות כאן בכל סרטוני הגולשים של כהנא ומוסקט.

לא כוחות מפתיעים את זימרה בפעם הראשונה


הדייט השני של לא כוחות עם זימרה


צפו בנדל”ן, הסינגל השלישי מתוך פרויקט “לא כוחות”:לייק לפטריה בפייסבוק