מעולה: מה קורה כששירי הפתיחה הנוסטלגיים של סדרות הילדות האהובות מתערבבים יחד?

צפייה בשירי הפתיחה הנוסטלגיים של סדרות ותכניות הילדים האהובות שכולנו גדלנו עליהן, היא תמיד כיף גדול. כמעט כל אחד מצא את עצמו לפחות פעם אחת בחייו כשהוא שורף ערב שלם מול יוטיוב בדילוגים בין נילס הולגרסון לרכבת ההפתעות, בין הקטקטים לבולי איש השלג ועוד עשרות שירים בלתי נשכחים.

סרטון חדש ומעולה שיצרה חבורת ליצ’י לוקח כמה משירי הפתיחה הנהדרים ההם, ובשילוב אנימציה מקורית ומגניבה ותסריט משעשע, הופך אותם לשיר אחד נפלא המפגיש יחד את כל הדמויות האהובות מהילדות לשתי דקות נהדרות של נוסטלגיה במיטבה. בין שלל הדמויות בסרטון תוכלו למצוא את מרקו, בובי ובינבה, הדרדסים, מוש השור, שאלתיאל קוואק, גברת פלפלת, שפיץ וציפה (גינת ההפתעות) המומינים, ארתור  ועוד רבים אחרים. אגב, הבובה של כמוני המופיעה בסוף הסרטון, היא הבובה המקורית שכיכבה ב”המחסן של כאילו”.

את הסרטון המצחיק הזה שעושה חשק אדיר לעוד, יצרו האנימטור ליחי קלבו ביחד עם המוזיקאים אלעד שלוי, נועם פסטרנק, חיים קלוו, אליעד פריאל ודימה מדבניק המרכיבים יחד את חבורת ליצ’י, שכבר כיכבה ברשת לפני כחודשיים בתקופת החגים עם הסרטון הסאטירי “בשנה הבאה” שזכה למאות אלפי צפיות ולהט ברשת. זהירות, זה ממכר!

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק של ליצ’י

לייק לפטריה בפייסבוק