פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

משעשע: האם לירון תצליח לסגור את החודש? (וידאו)

אחד הדברים שהכי מעצבנים חבר'ה צעירים בשנות העשרים והשלושים לחייהם שחיים בישראל 2014 ובקושי מצליחים לסגור את החודש, הוא המשפט שהורים נוטים לעיתים לומר לנו: "אתם דור בזבזני שחיי מעל לרמת החיים המתאימה לו, ואחר כך אתם בוכים שאין לכם כסף. ובכלל, בזמננו היה לא פחות קל ואנחנו הסתדרנו".

ולמרות הפקפוק של חלק מההורים והמבוגרים, ברור לכולם שישראל היא מקום יקר לחיות בו. אתם יכולים לשאול את לירון תמיר, סטודנטית לתקשורת חזותית במכללה הטכנולוגית בחולון, אשר עקבה במשך חודש שלם אחר כל ההוצאות וההכנסות שלה, וסיכמה אותן בסרטון חמוד ומשעשע.


במסגרת תרגיל בקורס טיפוגרפיה התבקשו הסטודנטים בקורס לתעד כל דבר שיבחרו במשך חודש. לירון בחרה לתעד את שלל ההוצאות שלה ולייצר מהם סרטון חמוד עם פונטים מספריים שעשויים מהקבלות על הרכישות שלה, ובסופו של דבר, באמצעות פאנץ' מצחיק, להדגים כיצד חייו של סטודנט עשויים להיות בלתי אפשריים.

אגב, אם אתם תוהים מי זה ה"ג'וגול" הזה שבולע כל כך הרבה שקלים מחשבון הבנק של לירון, מדובר בשמעון זנהאוז, אחד הגורואים של המעצבים הגרפיים בישראל שגם מרצה במכללה.

בסוף חודש המעקב של לירון, הסתכמו ההוצאות החודשיות שלה בסכום של 5883.87  ש"ח, כולל שכר דירה. האם ההכנסות של לירון יצליחו להשאיר אותה מאוזנת? חכו לסוף הסרטון ותקבלו את התשובה העגומה.

לירון
פעמיים לירון. "היא לא באמת נתנה לי 100 שקל".

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...