לראשונה: זוג מבקש מהגולשים מימון בכדי להביא ילד לעולם (וידאו)

לירן ויובל הם זוג גאה שחי יחד בזוגיות מוצלחת כבר 12 שנים ונשוי מזה 7 שנים. כמו אצל מרבית הזוגות הנשואים, מגיע השלב בו הם מרגישים מוכנים ומעוניינים להביא ילד לעולם ולגדלו, וכך קרה גם אצל לירן ויובל. מדובר כמובן בבקשה לגיטימית לכל הדעות, אך לא כשמדובר בזוג הומוסקסואלי בישראל.

אתמול בשעת לילה מאוחרת פרסמו השניים סרטון בפייסבוק בו הם מספרים לרשת על רצונם להביא ילד לעולם ועל התלאות שהם עוברים מול הבירוקרטיה המסרסת בישראל, שמונעת מהם לאמץ ילד, עובדה שהביאה אותם להשקיע סכומי כסף גדולים מאוד בתהליך פונדקאות שבסופו של דבר, כשל. לדבריהם, על אף שהשקיעו את כל חסכונותיהם, הם עדיין נחושים להשיג את הסכום הדרוש להם להביא ילד לעולם.

השניים יצרו את הסרטון מתוך מטרה לגייס את סכום הכסף הדרוש להליך הפרייה דרך חברה מחו”ל, באמצעות אתר מימונה, וכמו כן מתוך תקווה שהצעד שלהם בפנייה לגולשים ברשת יגרום להד חברתי צורם על אי השיוויון שקיים כיום בין זוג הומוסקסואלי לזוג סטרייטים. הסרטון הועבר אל אתר מימונה אתמול וכעת ממתינים השניים לאישור הפרויקט הלא שגרתי הזה מצידו של האתר. הם מספרים בסרטון שאין להם באמת מה להציע חזרה לגולשים מלבד הידיעה שהם עזרו להביא נשמה לעולם, מטרה מכובדת לכל הדעות.

במידה ובהנחה שבאתר מימונה יאשרו את הקמפיין, נוסיף כאן את הלינק לקמפיין המימון על מנת שאם הרגשתם הזדהות או רצון לתמוך בזוג הנחמד עם הסיפור הבאמת כואב, תוכלו לעשות זאת. בינתיים, צפו בסרטון.

 
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק