סרטון אנימציה מצחיק מדגים כיצד הסמארטפון שלכם יכול להרוג אתכם

ג’ון לנון, סולן להקת הביטלס, כתב פעם באחד השירים שלו את המשפט הנצחי “החיים הם מה שקורה בזמן שאתה עסוק בלתכנן תכניות אחרות”. אלא שלנון, שנרצח בתחילת בשנת 1980, לא זכה לחיות בדור ה-SMS והוואטסאפ, ואם היה זוכה להגיע לשם, ודאי היה משנה את הציטוט המפורסם שלו ומעדכן אותו בהתאם, כי בפועל, החיים הם בכלל מה שקורה בזמן שהראש שלנו שקוע בסמארטפון.

סרטון אנימציה חכם ומשעשע מציג בצורה הומוריסטית ומצחיקה את אחת הבעיות הכי גדולות של הדור שלנו, ההתמכרות להודעות טקסט, זו שגורמת לנו להסתובב בעולם בלי לשים לב מה קורה מעבר לרדיוס של 20 ס”מ מסביבנו.

הדמויות המצוירות המוגזמות בסרטון נראו כאילו עברו אבולוציית טלפונים חכמים כך שראשן מונח בזווית בהם הם לא מסוגלים לראות כלום מלבד מכשיר הסמארטפון שלהם. תוך שהם עסוקים בכתיבת טקסטים, הם יוצרים שרשרת התרחשויות טראגיות שגורמות לעולם מסביבם לקרוס מבלי שהם אפילו מבחינים בכך.

את הסרטון יצר שיי שיינגלין, סטודנט באקדמיה לאמנות בסין. למרות שכבר ראינו בעבר סרטונים דומים שמנסים להראות לנו עד כמה הטכנולוגיה הופכת אותנו לטיפשים וחסרי תועלת, הסרטון הזה מצליח לבלוט מעליהם גם כי הוא מצחיק ומלא בהומור שחור, אבל גם כי הוא לא ממש מנסה לחנך אותנו אלא רק מציב סוג של מראה מולנו ומבקש מאתנו להסיק בעצמנו את המסקנות הנדרשות. את הדעה המפורטת שלנו עליו כבר נשלח לכם בוואטספ.

דרך: הכל שקרים

לייק לפטריה בפייסבוק