מבחן ההופעה החיה: האם גברים יצליחו להשתין כשבחורה מסתכלת עליהם?

ביקור בשירותים ציבוריים הוא אף פעם לא חוויה סימפטית עבור בני אדם באשר הם. כשמדובר בגברים, החוויה הזאת יכולה להיות אפילו יותר מבאסת, במיוחד ברגע הזה בו מגלים שכל תאי השירותים הרגילים תפוסים, ואין ברירה אלא להיפטר מהעניין על ידי ביצוע המשימה במשתנות הפתוחות. אולם, גברים רבים נתקלים ב”בעיית שיגור” או “פחד קהל” אם תרצו, כשהם נאלצים לבצע את צרכיהם כשאנשים אחרים נמצאים בסביבתם ומביטים בהם. עניין טבעי ומובן למדי כשמדובר בביצוע פעולה מאוד אינטימית.

בחברת מוצרי החשמל LG השיקו לא מזמן דגם מסך חדש בשם IPS 21:9 UltraWide monitor. בכדי להמחיש עד כמה חד המסך ועד כמה התמונה בו נראית אמיתית, יצרו בחברה קמפיין גרילה משעשע שיוכיח את איכויותיו של המסך. בחברה פשטו על חדשר שירותים ציבוריים לגברים, והחליפו של מודעות הפרסומת המופיעות מעל כל אחת מהמשתנות, במסך LG המדובר, שהקרין תמונה סטטית.


כאשר גברים ניגשו לבצע את צרכיהם במשתנה, התחלפה לפתע התמונה המופיעה במסך מולם, ובמקומה הופיעו מגוון נשים נאות וסקסיות, שהחלו מפלרטטות במבטן עם הגברים ואפילו מצמידות ידיהם אל המסך כאילו היה מדובר בחלון שקוף. כצפוי, הגברים האקראיים שנקלעו למקום נראו מופתעים, מבולבלים ומובכים מאוד מהעניין, ורבים מהם נרתעו לא הצליחו לבצע את מבוקשם. אחרים זרמו עם העניין ולא נתנו לנשים המציצות להפריע להם.

התעלול המשעשע צולם כולו במצלמות נסתרות, וניתן לקבוע בודאות כי גם אתם, אם הייתם נקלעים לסיטואציה, לא הייתם בטוחים עם מדובר בסרטון או בנשים אמיתיות שעומדות מולכם. הנקודה הובהרה, המסכים עמדו במבחן, ואנחנו הצופים יצאנו מרוצים כשהרווחנו סרטון חמוד וקמפיין שובב.

lg stage fright 2lg stage fright

לייק לפטריה בפייסבוק