פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק בפריז: אמן הגרפיטי הזה מכסה את קירות העיר בדמויות מוזרות שעשויות ממשחת קמח

זה לא שחסר מה לראות ברחובות פריז – יש בעיר המרשימה הזאת מראות יפים שיכולים להספיק גם לחצי יבשת: המבנים, האורות, האתרים ההיסטוריים, האנשים ואפילו חלונות הראווה של כל הפטיסרי למיניהם (מישהו פה יכול להתווכח אתנו על זה שמאפים נוטפי חמאה הם הדבר היפה בעלם?). ואם כל זה לא מספיק, אז לתושבי פריז ולתיירים יש עכשיו עוד אטרקציה חביבה ברחובות העיר.

האמן צ'ארלס לבל, המוכר יותר בשם  Levalet קישט את הרחובות בדמויות גראפיטי שיצר באמצעות משחת קמח (חומר גלם לגיטימי לחלוטין בתחום הזה, אם תהיתם) והפך את הבניינים והקירות לגלריה של ממש עם תמונות שצצות בפינות רחוב.

גרפיטי1

 

לבל ברא דמויות בגודל אמיתי, והן באמת מגניבות – אבל זה לא מה שעושה את היצירות שלו למיוחדות: התחכום של האמן הצרפתי בא לידי ביטוי ביכולת של הדמויות האלה לתקשר עם הסביבה שלהן ולהראות כאילו הן ממש חלק ממנה. לפעמים הוא ממש שילב את הגראפיטי עם אובייקטים שכבר קיימים ברחוב, כמו למשל ברזים, שלטים, מעקות או פתחי אוורור.

התוצאה של משחקי הרחוב האלה של לבל מעורר לא רק התפעלות – אלא גם צחוק. ככה זה כשנתקלים באמצע הרחוב בילד רוכב על יען, בפתח אוורור שהופך פתאום למטריה שתחתיה מתחבאים רואה צאן וחלק מהעדר או במישהו שמנסה לשגר את עצמו לשמיים מתוך תותח ישן.

גרפיטי2

גרפיטי3

גרפיטי4

גרפיטי5

גרפיטי6

גרפיטי7

6

גרפיטי8

גרפיטי9

גרפיטי10

11

גרפיטי11

גרפיטי12

גרפיטי13

גרפיטי14

גרפיטי15

גרפיטי16

גרפיטי17

גרפיטי18

גרפיטי19

גרפיטי20

גרפיטי21

 

1.1 2

2

3

4

7

8

9

10

12

13

14

5

לעמוד הפייסבוק של האמן

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...