סבבה שאנסו אותך וזה, אבל האם היה זה אונס לגיטימי?

במטרה להצדיק את גישת אפס הסובלנות שלו בכל הנוגע לנושא הפלות, חבר הקונגרס האמריקאי והמועמד לסנאט הרפובליקני טוד אייקן, הסביר את השקפתו בראיון שהעניק בשבוע שעבר וטען כי קורבנות של אונס אינן יכולות להיכנס להריון כאשר מדובר ב’אונס לגיטימי’. לפי השקפתו של איקן, כשמדובר על אונס ‘לגיטימי’ גוף האישה מגיב בצורה שונה ו”נסגר” כך שהיא לא יכולה להיכנס להריון. חכו שנייה,  תנו להלם לשקוע. כן מדובר על חבר קונגרס בארה”ב שמחזיק דעות כאלה.  לא התבלבלתם. בוקר טוב, השנה היא 2012.

 

התקשורת האמריקאית צלבה בצדק את איקן והשקפתו האנכרוניסטית ההזויה, שלמרבה הצער ככל הנראה שותפים לה רפובליקנים נוספים. הרשת כמובן געשה וגידפה את איקן על ההתבטאות האומללה שלו וגם התגובות המצחיקות לא איחרו להגיע, כמו זאת: פרסומת סאטירית למוצר חדשני למניעת הריון הנקרא “אונס-לא-לגיטימי”. המערכון שמצליח לזעזע ולהצחיק בו זמנית לוקח את ההשקפה המטורפת ושם אותה ללעג כאשר הבחורה המציגה את ה”מוצר” נאנסת תוך שהיא מסבירה מדוע אין לה מה לדאוג כי מדובר באונס לגיטימי, כאשר תוך כדי אנחנו צופים באילוסטרציה המסבירה מה קורה בגופה באותו זמן של האונס. סרטון הזוי לכל הדעות, המעביר את המסר בצורה חדה ובוטה.

צוות הפטריה דן שעות ארוכות בניסיון להבין מהו על פי הגדרתו של חבר הקונגרס,  אונס לגיטימי ומהו אונס לא לגיטימי, אך לא הצליח להגיע למסקנה ברורה, היות ולכל הדעות, מדובר בקשקוש בלבוש. צפו בסרטון הפארודי וגם בראיון המקורי של חבר הקונגרס איקן.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק