על הבוקר: ‘לגו’ מפתיעים ילד אוטיסט

ג’יימס גרוסיה בן ה-10, מאוד אוהב לגו. כבר מגיל שנתיים הוא הרכיב קוביות משחק כמעט כל יום במשך שש שנים. גרוסיה, לוקה בתסמונת אספרגר המשפיעה על יכולות התקשורת עם הסביבה שלו. המשחק בלגו עוזר לו להתמודד עם התסמונת באמצעות הדמיון.

לפני כשנתיים נתקל ג’יימס בדגם ‘סט רכבת’ של לגו, שמחירו 100 דולרים. במשך שנתיים אסף ג’יימס את הכסף מימי ההולדת, החגים ודמי הכיס, עד שאסף את הסכום הדרוש. אולם, כאשר ביקש לרכוש את המשחק, גילה שהדגם הפך בינתיים לפריט לאספנים ומחירו החדש: 250 דולר.

גרוסיה לא התייאש וכתב מכתב ל’לגו’, בוא הוא מספר על המקרה ושואל אם יוכלו לעזור לו לרכוש את הרכבת שהוא כל כך חולם עליה. בבוקר יום בהר אחד, חיכתה לג’יימס חבילה על השולחן בבית. נרגש ונלהב פתח ג’יימס את החבילה שם חיכה לו בנוסף לדגם הרכבת המבוקש, גם מכתב מרגש מנציג ‘לגו’ ששלח לו את החבילה. קליק לסרטון המקסים.


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק