פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבריק: הסיכה הגאונית הזו היא ארגז כלים שלם שמתחבא בשיער שלכם

אולר-לדרמן בכיס המכנסיים שלכם הוא דרך לא רעה בכלל לדאוג להיות מוכנים לכל צרה שתפקוד אתכם, אבל הבעיה העיקרית איתו, היא העובדה שהוא גורם לכם להיות האנשים האלה שיש להם לדרמן בכיס של המכנסיים.

תאמינו או לא, אבל סיכת הראש האדירה בתמונה הבאה, היא בסה"כ באורך של חמישה סנטימטרים, ומכילה חלק נכבד מהפונקציות הנדרשות מאולר או לדרמן. כמחווה לאחיה הגדול והמגושם, זכתה ההמצאה הישראלית המבריקה לשם "לדרדוס"  והיא כוללת סכין חיתוך חדה במיוחד, סרגל קטן (4 ס"מ), מברג גדול וקטן, מברג פיליפס זעיר שמתאים אפילו לברגים של משקפיים, מפתח שוודי ואפילו ראש שיכול להחליף את מטבע החמישה שקלים ולשחרר עבורכם את העגלה בסופר, או בנמל התעופה.

עבור אנשים דתיים מדובר במוצר נהדר שכן הם משתמשים בסיכות כאלה בדיוק כדי להצמיד לשיערם את הכיפה, ומכאן גם נובע השם "לדרדוס" (שילוב בין לדרמן לדוס). כמובן, גם נשים המשתמשות בסיכות ראש יכולות להיעזר בו בשעת חירום. עבור שאר הגברים בעלי השיער, זה יהיה בהחלט קצת מוזר להסתובב עם סיכת ראש שכזו על ראשם, אבל המבנה שלה והגודל הזעיר מאפשרות לשאת אותה לכל מקום בכיס או בתיק מבלי שאיש יבחין בכס ובלי בליטות מוזרות במכנס.

מי שהמציא את סיכת המולטי טאסק הזו הוא יעקב גולדבר, 28, סטודנט לעיצוב תעשייתי שפיתח את הרעיון במסגרת לימודיו במכללת HIT בחולון. הסיכה ניתנת לרכישה בעשרה דולרים בלבד, כולל משלוח חינמי לישראל. יש לכם חבר חובש כיפה? זה הזמן לעשות לו את היום.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...