פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הזאת אופה כיכרות לחם מלאות הפתעות בהשראת הציורים שהילדים שלה מציירים

לחם הוא אמנם מוצר צריכה בסיסי שקשה להסתדר בלעדיו, אבל אם נודה על האמת, הרגעים היחידים בהם הוא ממש מצליח לרגש אותנו מתרחשים בעיקר בפסח, כשאסור לנו לאכול אותו, או לחילופין, אם אתם תחת משטר דיאטה נטולת פחמימות שלא מאפשרת לכם ליהנות ממנו. סדרת התמונות הבאה לעומת זאת, עליה אחראית אמא משקיענית במיוחד המתגוררת בטוקיו, כנראה תיצור בכם חשק עז לפרוסת לחם טרי, ואם אפשר, אחד כזה עם הפתעה מדליקה בתוכו.

האם היפנית, המפרסמת את שלל התמונות המגרות שלה תחת הכינוי Konel Bread, היא אמנית-אפייה שיוצרת כיכרות לחם מדהימים ומפתיעים שהקסם שלהם מתגלה רק כאשר פורסים אותם. את ההשראה ליצירות האמנות המופלאות והאכילות שמחכות בתוך כל אחד מכיכרות הלחם שהיא אופה שואבת האם מהציורים שמציירים ילידיה הקטנים ומהטבע, וכפי שתוכלו לראות, הם כוללים שלל דוגמאות מגניבות, החל מבעלי חיים, דרך צמחים ופרחים ועד פירות וירקות.

כל הציורים שיוצרת האם היפנית מורכבים מחומרים וצבעי מאכל טבעיים בלבד, שכוללים בין השאר תרד, קקאו סלק ועוד, כמובן, האם לא חושפת את סודות האפייה שלה, אבל אפשר להניח שממש כמו במקרה של הלחם המנומר המדהים הזה, תהליך ההכנה מורכב מיצירת שכבות על שכבות של בצק בצבעים שונים שמלופפים יחד ויוצרים את התמונות הצבעוניות. כמובן, התהליך הרבה יותר מורכב ממה שהוא נשמע, היות ויש לקחת בחשבון גם את התפיחה של הבצק בזמן האפיה, מה שרק מעלה את רמת ההערכה שלנו ליצירות הלחם של האם המוכשרת.

אספנו עבורכם תמונות נבחרות מתוך הרפרטואר הלחם העשיר של Konel Bread, ואם אתם רוצים עוד, אתם מוזמנים לעקוב אחר פרופילי הפייסבוק והאינסטגרם שלה (לינקים בסוף הפוסט).

לחם מעוצב 1

לחם מעוצב 2

לחם מעוצב 3

לחם מעוצב 4

לחם מעוצב 5

לחם מעוצב 6

לחם מעוצב 7

לחם מעוצב 8

לחם מעוצב 11

לחם מעוצב 12

לחם מעוצב 13

לחם מעוצב 14

לחם מעוצב 15

לחם מעוצב 16

לחם מעוצב 17

לחם מעוצב 18

לחם מעוצב 19

לחם מעוצב 20

לחם מעוצב 21

לחם מעוצב 22

לחם מעוצב 23

לחם מעוצב 24

לחם מעוצב 25

לחם מעוצב 26

לחם מעוצב 27

לחם מעוצב 28

לחם מעוצב 29

לחם מעוצב 30

לחם מעוצב28

מידע נוסף: פייסבוק | אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...