פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הגורילה הזאת זכתה לקבל מתנה מרגשת במיוחד ליום ההולדת ה-44 שלה

קוקו, אחת הגורילות הכי מפורסמות בעולם, נולדה בשנת 1971 בגן החיות בסן פרנסיסקו ובילתה את רוב חייה בבית "קרן הגורילות" בקליפורניה, ביחד עם המאמנת הצמודה שלה פרנסין פטרסון. קוקו, ששולטת בשפת הסימנים ועל פי הדיווחים יודעת מעל 2000 מילים בשפה האנגלית, חגגה לאחרונה את יום ההולדת ה-44 שלה, ולרגל המאורע החגיגי, זכתה לקבל מתנה מיוחדת: 2 גורי חתולים מתוקים בשם "מר אפור" ו"מר שחור".

אי שם בשנת 1983, כשחגגה את יום הולדת ה-12, ביקשה קוקו מהמטפלים שלה חתול. המטפלים נענו לבקשה שלה ורכשו עבורה בובת חתול, אלא שהבובה ממש לא סיפקה את קוקו ולאחר שסירבה לשחק איתה וחזרה על הבקשה שלה שוב ושוב, זכתה לאמץ חתול אמיתי בשם "אול בול" ביום ההולדת ה-13 שלה. קוקו טיפלה בחתול כאילו היה הילד שלה והסיפור על הגורילה שאימצה לעצמה חיית מחמד התפרסם בכל העולם. למרבה הצער, הסיפור הזה הסתיים עם סוף טראגי כאשר כמה חודשים מאוחר יותר ברח אול בול ונדרס למוות על ידי רכב, אירוע ששבר את ליבה של הגורילה היפהפייה.

כאמור, כעת, 31 שנים מאוחר יותר, זכתה קוקו שוב קוקו לילדים משלה, בתקווה שהפעם השלושה יחדיו כמשפחה מאושרת לאורך שנים. הסרטון המקסים הבא מציג את רגע המפגש הראשון בין קוקו לשני גורי החתולים.

קוקו פוגשת לראשונה את "מר אפור"

קוקו והחתולים 1

קוקו מסמנת באמצעות ידיה את המילה "חתול"

קוקו והחתולים 2

ואז מסמנת את המילה "חיבוק"

קוקו והחתולים 3

אהבה ממבט ראשון

קוקו והחתולים 4

וכך נראה המפגש המרגש הראשון של המשפחה המאושרת

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...