פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התגובה של הילד הגאון הזה כשאמו מספרת לו שהיא בהריון היא פשוט קורעת

כמו הורים רבים לפניה, גם שני הארט, האמא בסרטון המעולה הזה, החליטה לתעד במצלמה את הרגע בו היא מבשרת לשני ילדיה החמודים על כך שהיא שוב בהריון. כמובן, הארט הייתה בטוחה שהקטנטנים יקפצו מרוב אושר ויצרחו מהתלהבות, אלא שבנה הבכור כנראה פחות התחבר לרעיון המוזר של עוד אח או אחות קטנים והתגובה שלו היא פשוט הורסת. כדי לא להרוס, פשוט צפו בסרטון ואז המשיכו לקרוא.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

עם קבלת הידיעה המרעישה, החל הבן המקסים שנראה כבן 6 לכל היותר, לשטוף את האם המשועשעת עם נאום מחושב, חריף, בוגר ומנומק מדוע הרעיון להיכנס להריון היה טעות אחת גדולה. תחילה הוא תופס את הראש ומשחרר אנחה כבדה ואז פותח ב”מה לעזאזל חשבת לעצמך?” וממשיך ב”למה את צריכה עוד תינוק? הרגע עשית שניים!”.

אם חשבתם שפה זה נגמר, אתם טועים. רגע השיא של הסרטון הוא ללא ספק הרגע בו הילד מסנן לעצמו תוך שהוא כמעט ומשתגע: “זה פשוט לא הגיוני, פשוט לא הגיוני”. האם מנסה לברר מה בדיוק לא הגיוני ובתגובה הוא עונה לה שזה לא הגיוני כי “יש לך שני ילדים ואת צריכה לאהוב אותם לנצח, לא לעשות עוד”.

הסרטון המצוין שעלה לרשת לפני מספר ימים הוא בהחלט אחד היותר טובים שראינו בז’אנר, והילד האדיר הזה צריך לזכות בפרס כלשהו, אוסקר, אמי, או פרס מומצא אחר על ההצגה הטובה בעיר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...