פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המצאת המאה: המפתחות שיודעים לעוף ולחזור ישירות אליכם

לאבד את המפתחות זה באסה, בין אם מדובר באבדן מינורי כמו אבדן המפתח למגירה בחדר, או מקרי אבדן נוראיים הרבה יותר כגון אבדן מפתחות לדירה, שעשוי לגרור אחריו החלפת מנעולים והוצאת סכום כסף מיותר ולא מבטול, או אובדן המפתחות לאוטו, שיכול להפוך את היום שלכם לסיוט ארוך ומתמשך הכולל ביקור במוסך מורשה ונסיעה לא רצונית באוטובוס.

גם מיכאל ווליס, כמו כמעט כל אחד מאיתנו, חווה ללפני כחצי שנה תקרית מבאסת של אבדן מפתחות. ווליס לא זכר מה עשה עם מפתחות הרכב שלו ובאמצע שומקום נתקע ללא אופציה להתנייד. כמו כל סיפור הצלחה, גם במקרה של ווליס, אבדן המפתחות עשה לו רק טוב, וגרם לפרץ יצירתיות ממנו נולדה ההמצאה המדליקה שלו: The Key Copter או בתרגום חופשי, "מפתחוקופטר".

המפתחוקופטר הוא מכשיר אלקטרוני דמוי קופסא קטנה, המתחבר כמחזיק מפתחות לצרור המפתחות שלכם. באמצעות טכנולוגית מיקום, ואפליקציה תואמת אותה תתקינו על הסמארטפון שלכם, יכול צרור המפתחות שלכם לזהות את המיקום בו אתם נמצאים לאחר שהפעלתם את האפליקציה, ולטוס ישירות אליכם, על ידי בלון וכמה מדחפים קטנים, מעין שילוב בין הליקופטר לכדור פורח.

כך, אם אתם לא בטוחים היכן השארתם את המפתחות, תוכלו בלחיצת כפתור להשיב אותם אליכם. כמובן, הפיתוח הגאוני הזה דורש עוד שיפורים רבים שכן לא ברור כיצד ימריא צרור המפחות במידה וקבור מתחת לערימת בגדים למשל, או במידה ואתם נמצאים מחוץ למשרד והמפתחות בפנים, אך אין ספק כי מדובר בהמצאה מקורית, משעשעת, ומגניבה, שאולי לא תשנה את פני האנושות לנצח, אבל תגרום לכמה אנשים כמה דקות של הנאה.

כל הדגמים הראשונים של המוצר המוזר הזה הכוללים את "הבז השחור", "הנשר האדום" ועוד, כבר נמכרו באתר הייחודי שהקים ווליס וכרגע לא ניתן לרכוש אותם, אך אתם מוזמנים להמשיך לעקוב ואולי יום אחד גם אתם תוכלו להשאיר בכוונה את המפתחות בשירותים ולהטיס אותם ישירות אליכם לקול תשואות המשפחה. צפו בסרטון ההדגמה המגניב.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...