קרן פלס חושפת גב בפרסומת חדשה למותג האופנה זברה

כמעט שנתיים וחצי חלפו מההופעה הבלתי נשכחת של קרן פלס כלארה קרוספט (טומבריידר) בפרסומת ההיא של yes, והנה פלס שוב חוזרת להפסקת הפרסומות הקרובה למקום מגוריכם, עם פרסומת חדשה לחמותג האופנה “זברה”.

סרטון הפרסומת החדש בכיכובה של פלס והפסנתר שלה, ישודר הערב לראשונה בשעת הפריים טיים, והוא מציג את פלס בשיר חדש מיוחד ואופייני, המנסה להעביר ביקורת על הפרסומות המתחרות: “פרסומות / באמצע התכנית שאני אוהבת / שלושים שניות / על מה אתה חייב, על מה את חייבת / אפשר גם בהרבה פחות / בלי דוגמנים בלי אשליות / אתם יפים כמו שאתם”.

רגע השיא של הפרסומת מתרחש כאשר בסצינה האחרונה, תוך שהיא שרה את המילים “אתם יפים כמו שאתם” מופיעה פלס בלי חלק עליון, כשהיא מצולמת עם הגב למצלמה מול הפסנתר, בסצינה שנראה שהולכת לעשות הרבה רעש ברשת, ואולי גם לסחוט כמה פארודיות או ממים טובים מהגולשים.אולם, אל תמהרו להתלהב היות ולא מדובר בגב של קרן פלס עצמה כי אם בכפילת גב (יש דבר כזה, מסתבר), שמחליפה את פלס בסצינה האחרונה בלבד, עקב סירובה של פלס לבקשתו של הבמאי להופיע בעירום חלקי בסצינה האחרונה.

הטיזר פורסם בעמוד הפייסבוק של זרמון DDB, משרד הפרסום שיצר את הפרסומת. הערב כאמור, תוכלו לצפות בפרסומת בטלויזיה.

קרדיטים:
סמנכ”ל קריאייטיב: אור לביא ארט: יפית מזרחי קופי: מור בוזגלו סמנכ”ל לקוחות: עידית מרחב סופרווזרית: דנה ברמן תקציבאית: יעלה בן ארצי מפיקה: אנה נפדוב אסטרטגיה: מיכל עטיה עובדיה במאי: אביב מערבי הפקה: מולה הפקות ניהול מדיה חברתית: לי-אור כרמי

לייק לפטריה בפייסבוק