קק”ל מציגה: מפגש פסגה מלוכלך

לקראת יום הנקיון הבינלאומי (כן, מסתבר שיש אחד כזה) שיתקיים בתאריך 13.9, השיקו בקרן הקיימת לישראל, באמצעות מקאן אריקסון, פרסומת טלויזיה חדשה ומשעשעת, הכוללת בתוכה הופעות אורח של כמה מהפרזנטורים היותר מוכרים בעולם פרסומות הטלויזיה בשנה האחרונה. הסרטון החביב והמשעשע מתכתב ושואב השראה מהסרטון הויראלי והמאוד פופולארי “חיי מדף”, אותו יצר וניה היימן ביחד עם מרים נובופלנסקי ודנה פינטו, סרטון שזכה למאות אלפי צפיות ברשת ולהערכה רבה.

סרטון הפרסומת מציג סיטואציה ישראלית אופיינית: שולחן פיקניק טיפוסי בחיק הטבע, מלא בפסולת, רגע אחרי שמשפחה ישראלית שערכה ארוחה במקום הסתלקה מהאזור. הפרזנטורים החביבים מתלוננים על הזוהמה תוך שיחה משעשעת שמרגישה כמו מפגש חבר’ה בו כולם יורדים ומסתלבטים על כולם. בין הנוכחים בשולחן קק”ל תוכלו לזהות את שייקה לוי (אדום אדום), התינוק של במבה, הצמד של ביסלי, העז של yellow ואפילו אבו חומוס, או מה שלא יהיה שמו, ההוא מסלטי צבר.

הרעיון ליצור מפגש פסגה בין דמויות מפרסומות שונות הוא מקורי ושעשע, וכאמור, או אפשר להתעלם מהדמיון, לפחות בתחילת הסרטון, ל”חיי מדף” הנהדר. אם תהיתם איך וניה הימן עצמו חש כלפי המחווה/גניבה הזאת, אפשר להירגע. הימן שיתף את הסרטון בפרופיל הפייסבוק שלו וכתב: “זה הרבה יותר מחמיא ממעצבן. עשו לי את היום (לפחות את העשרים דקות הקרובות, לא צריך להגזים תמיד)”

אם כך, בהנחה שכולם מרוצים, גם אנחנו מרוצים. אמנם זה מרגיש כאילו הסרטון הזה מכיל פוטנציאל להיות מצחיק ומעניין הרבה יותר, אבל בסה”כ מדובר בפרסומת כיפית בעלת חשיבות ומטרה ראויה. עזרו לכולנו לשמור על ארץ ישראל נקייה, והפסיקו להשאיר מאחוריכם פסולת. זה פשוט מגעיל. לא רק ביום הניקיון, אלא בכל ימות השנה.


לייק לפטריה בפייסבוק