פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רכב הקנגורו הוא אחת ההמצאות הכי מגניבות ומועילות שראינו

אחד הקשיים הגדולים עבור בעלי מוגבלויות המרותקים לכיסא גלגלים, הוא היכולת להתנייד בקלות ממקום למקום. בין אם מדובר בביקור של חבר, יציאה לבילוי או סידורים, נאלצים לרוב בעלי כסאות הגלגלים להיסמך על רכב מיוחד בעל נגישות לכסאות גלגלים שאוסף אותם ומסיע אותם ממקום למקום על פי הצורך שלהם ובהזמנה מראש. גם אם אותם אנשים הם בעלי רכבים המותאים לנהיגה עבור מי שרגליו משותקות, הם עדין נאלצים להיתמך באדם נוסף שיעזור להם להיכנס ולצאת מהרכב וכמובן לקפל ולארוז את כסא הגלגלים שלהם.

בדיוק בגלל הסיבות מעלה, ההמצאה הבאה היא אחת היותר מבריקות וגאוניות שנתקלנו בהן, ועשויה לשנות את חייהם של המרותקים לכסאות גלגלים מקצה לקצה.

מדובר ברכב קטן בשם "קנגורו", שמזכיר קצת את מכוניות הסמארט הקטנטנות, ונראה לכאורה כמו עוד רכב סטנדרטי. אלא שהרכב המיוחד הזה, מותאם בקפידה לצרכיהם של בעלי המוגבלויות, ומותאם לכסאות גלגלים.


הלחיצה על כפתור הפתיחה בשלט, נפתחת הדלת האחורית של הרכב ויחד איתה נפתחת גם מעין רמפה המאפשרת לבעל רכב הקנגורו להיכנס עם כסא הגלגלים שלו לתוך הרכב בלי צורך בתמיכה של אדם נוסף. פנים הרכב שטוח כולו ואין בו מושבים, כך שכסא הגלגלים הופך בעצם לכסא הנהג מה שפותר לחלוטין את בעית הנגישות לרכב.

קנגורו 2

הקנגורו הוא רכב חשמלי לחלוטין ויכול להגיע למהירות של 40 קמ"ש, ולמרחק של כ-80 קילומטרים כאשר הבטריה שלו מלאה. למעשה, כלי הרכב החכם הזה מאפשר לבעלי מוגבלויות חופש תנועה מוחלט ומלא בתוך העיר, כך שהם יכולים להגיע ממקום למקום בקלות, לקפוץ לחברים, ללכת לקניון, והכל בספונטניות ובלי תלות בעזרה של אנשים אחרים.

הקנגורו מיוצר בארצות הברית ונתמך על ידי הממשלה בארצות הברית ועל ידי ממשלות אחרות באירופה, כך שבסופו של דבר המחיר שלו לצרכן הקצה יהיה נמוך יחסית, ובאתר החברה ניתן להזמין אותו מראש תמורת דמי הרשמה של 100 דולר. פשוט נהדר.


תודה ליאן יאנקו על הטיפ.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...