קדישמן, תעשה לי כבש

המספרים של הלוטו חוזרים בקמפיין חדש והפעם יש להם שם: לוטוגוצים. הפרסומת החדשה מתרכזת באותו קונספט מוכר מהקמפיין הקודם מלפני כשנה. עובד מתוסכל שהבוס שלו מתעלל בו ומשפיל אותו, נעזר בכדורים המשוגעים של הלוטו על מנת שאלה יסדרו לו את החיים יגאלו אותו מייסוריו על ידי נקמה מתוקה בבוס. בסרטונים הקודמים הנקמה הושגה תמיד בדרך משעשעת כלשהי, ואילו הפעם עושה רושם כאילו מישהו נסחף עם איזה רעיון ראשוני, ולא ממש הגיע לפואנטה הגיונית.

אז הביאו את קדישמן, אמן הכבשים הידוע, וסביבו תפרו את התסריט. הבוס מכריח את העובד להגיד “מההה…” ומשפיל אותו מול עובדים נוספים (סצנה לא הגיונית ותלושה מהמציאות), ובתגובה כדורי הלוטו מסדרים לקדישמן חלטורה, ומעמידים פסל ענקי של כבשה מול חלונו של הבוס. כשזה פותח את החלון, הם צועקים לו “מההה…”. הבנתם? לא הבנתם? גם אנחנו. לצורך העניין, באותה מידה, אם הבוס שלכם היה מכריח אתכם ללכת ערומים במשרד, כיצד הייתם נוקמים בו? תולים לו פוסטר של בחורה ערומה על החלון?

הפרסומת סובלת מהבעיה המוכרת של עודף תקציב מול חוסר ברעיונות נורמאלים ומעניינים. הופעת האורח המצחיקה של קדישמן וכמה פאנצ’ים מצחיקי םשל הכדורים, רק מכפרים במעט על תסריט משעמם ועצלני. אם יש דבר אחד חיובי מאוד שראוי לציין הוא העובדה כי הכדורים של הלוטו שהיו אלמונים  בקמפיין הקודם, קיבלו תכונות חדשות והולבשה להם שפה חדשה ומצחיקה וגם שמות חביבים. באופן כללי, ניתן לומר אחרי כמעט שנה, כי הרעיון של האנשת כדורי הלוטו והפיכת לדמויות מטורללות היה מהלך חכם, וגרם להרבה אנשים להתחיל לסמפט את הכדורים החביבים ולחזק את המותג לוטו. קליק לביקור בעולם הלוטוגוצים.


לייק לפטריה בפייסבוק