ג’וני נוקסוויל מספר על הפעלולים הכי מסוכנים והפציעות הכי קשות שהיו לו לאורך הקריירה

קשה להאמין אבל חלפו 18 שנים מאז שהסדרה הכי משוגעת, פסיכית ומצחיקה שהיתה אי פעם בטלוויזיה עלתה לעונה הראשונה שלה. אנחנו מדברים כמובן על סדרה ג’קאס שהכתיבה מחדש את הכללים של מה מותר ומה אסור לשדר בטלווזיה. במרכז הסדרה היו קבוצה של חברים משוגעים במיוחד, כשבכל פרק הם ביצעו פעלולים מסוכנים וכמו כן מתיחות אינפנטליות ומגעילות במיוחד.

כזכור, בראש חבורת ג’קאס עמד ג’וני נוקסוויל, שהוא גם היה המייסד של הסדרה הממש לא חינוכית הזאת. לאורך הקריירה שלו בסדרה (וגם אחריה) ג’וני עשה הרבה דברים טיפשיים וממש כואבים שגרמו לו לפציעות כמו לבדוק  ציוד של הגנה עצמית על עצמו, לרסס לעצמו תרסיס פלפל לעיניים, לחשמל את עצמו מטייזר, לשגר את עצמו על טיל, לשגר את עצמו מלוע של תותח ובקיצור עוד המון פעילויות חסרות הגיון שאמנם נראו מגניבות עבור הצופים, אבל גבו ממנו ומשאר החברים של ג’קאס מחיר בריאותי לא מבוטל.

לאחרונה נוקסוויל השתתף בסרטון של מגזין ‘ואניטי פייר’ וסיפר בהרחבה על הפעלולים המסוכנים ביותר שגרמו לו לפציעות הכי קשות לאורך הקריירה. מדהים שהבן אדם הזה עדיין בחיים בכלל. מוזמנים לצפות, רק בבקשה אל תנסו את זה בבית (או בכל מקום אחר).


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק