פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קמפיין: תמשיכו ללכת, יהיה בסדר

לפעמים, לא תמיד, ההווה קצת מבאס.

לפעמים אתם מוצאים את עצמכם בעבודה שלא מתאימה לכם, שלא מעריכים אתכם מספיק, שלא נותנת לכם אפשרות להתפתח או שלא מתגמלת אתכם כמו שאתם חושבים שאתם ראויים. לפעמים זה מרגיש כאילו אף אחד לא מבין את זה, לא מבין אתכם , לא מבין מי אתם באמת ולאיזה גדולות אתם נועדתם.

אבל, אם תמשיכו ללכת בדרך שלכם, מבלי לתת לכל הקשיים וחוסר ההבנה של הסביבה לעצור אתכם, אם תשארו נאמנים לדרכם ותמשיכו ללכת נאמנים לדרכם – אתם תצליחו. אם רק היה מישהו מהעתיד שיעודד אתכם ויגיד לכם שאתם תצליחו. שאתם בדרך הנכונה להצלחה. אם רק היה מישהו שאומר לכם שאם תמשיכו ללכת – תצליחו.

זה מה שמנסה מותג הויסקי ג’וני ווקר לומר לכם. אם תמשיכו ללכת (שזה רק במקרה הסיסמה של מותג הויסקי מהמפורסמים בעולם) – תצליחו, והוא מספק לכם גם כמה הוכחות די ברורות של כמה אנשים ומקומות שלא נעצרו במה שהם היו והפכו להיות האנשים הגדולים והמפורסמים שכולכם מכירים.

דרך אגב, אפשר להיות ציניים ולשאול למה דווקא אנשים שמרגישים שלא מבינים אותם, אנשים שמרגישים בודדים וחווים סוג של משבר בחייהם, למה דווקא לאנשים האלה מחליט מותג אלכוהולי לפנות, אבל עזבו, הציניות היא ממני והלאה. הסרט המעולה של הקמפיין מוצג מעלה, וכאן מתחת קמפיין המודעות האפילו טוב עוד יותר.

פורסם במקור בבלוג cherry picking

דוגמא למורה להתעמלות שהמשיך ללכת (לא זיהיתם את חוזה מוריניו בתמונה?):
גוני 1

או דוגמא לאיש אחד שנכשל בטסט הראשון והיום הוא מנהגי הפורמולה 1 המובילים בעולם, ג’נסון באטן:
גוני 2

מדבר שלא נעצר שם:
גוני 3

וכדור שטוח אחד שהמשיך ללכת עד שנהיה עגול (טוב, זה לא ממש הגיוני…)
גוני 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...