פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה מצלם את 3 הבנות שלו בסדרת תמונות סוריאליסטית מצחיקה ומופלאה

עד לפני שלוש שנים התמקד ג’ון ווילהלם, אב ל-3 בנות וצלם במקצועו, בצילום מסורתי ללא עזרים ותוכנות עריכה. אלא שאז, הוא חש משועמם מימי הצילום השגרתיים והמתישים והחליט להרחיב את אופקיו וללמוד את נפלאות העולם הדיגיטלי ואינסוף המניפולציות האפשריות שמציעות תוכנות עריכת התמונות דוגמת פוטושופ ואחרות.

בהתחלה, חשב ג’ון שמדובר במשימה בלתי אפשרית ושכנראה ייקחו לו שנים של למידה כדי להגיע לרמה גבוהה, אבל למרבה הפתעתו, עם הרבה השקעה ולימוד עצמי, כל העסק הלך לו בקלות. כמובן, כדי שיוכל להתאמן ולבחון את הכישרון שלו, גייס האב את 3 בנותיו למשימה, וכפי שתוכלו לראות בתמונות הנהדרות, קשה לקבוע מי יותר נהנה, שלוש הילדות המתוקות המככבות בה, או אבא שלהן.

סדרת התמונות המופלאה הזאת, מציגה את הילדות החמודות בשלל סיטואציות סוריאליסטיות מצחיקות, מרהיבות ומלאות דמיון, כאשר הקסם כולו נוצר בעליית הגג בבית המשפחה, שם הקים ג’ון סטודיו קטן בו הוא והבנות מבלים שעות ארוכות בכדי ליצור עולם פנטזיה משוגע וצבעוני.

“לצלם ילדים זו משימה מאוד פשוטה” מספר ג’ון, “אבל לגרום להם לבצע תנועות ופעולות מסוימות זה כבר יותר מורכב. אני בדרך כלל מנסה להשיג את תשומת הלב שלהם באמצעות סיפור רקע מומצא. אנחנו עושים סימולציות בעליית הגג לפני שמפעילים את המצלמה ולרוב הן מאבדות ריכוז תוך 2-3 דקות. למזלי, כאן נכנסים לתמונה הממתקים שמחזירים אותם מהר מאוד לתמונה”.

אספנו עבורכם 25 תמונות נבחרות של אחת המשפחות הכי מגניבות בסביבה, ואתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של ג’ון (לינק בסוף הפוסט) כדי לצפות בעוד עשרות תמונות מדליקות שהוא מצלם עם אשתו ובנותיו.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Wilhelm is a photoholic (@john_wilhelm_is_a_photoholic) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קליק כאן לביקור בעמוד הפייסבוק של ג’ון ווילהלם

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...