ילדה מגלה קשיש בודד שחי לבדו על הירח באחת הפרסומות הכי יפות ומרגשות שראינו השנה

בכל שנה, רגע לפני שנפתחת באופן רשמי תקופת חג המולד, דואגים ברשת חנויות הכל-בו הבריטית “ג’ון לואיס” לשחרר לאוויר את פרסומת חג המולד המופלאה שלהם, פרסומת מושקעת וקסומה שגורמת לצופים, שנה אחר שנה, להזיל דמעה ולהתרגש. הבוקר חשפה הרשת את הפרסומת החדשה שלה לקראת קריסמס 2015, וגם השנה לא אכזבה, בלשון המעטה, עם אחת הפרסומות הכי מוצלחות ונוגעות ללב שלה אי פעם.

הפרסומת שזכתה לשם “אדם על הירח”, מציגה את לילי, ילדה קטנה וסקרנית שמביטה אל השמים מחלון חדרה באמצעות הטלסקופ שלה ומזהה אדם קשיש שחיי לבדו בצריף קטן על הירח. לילי, שמבחינה בעצבותו של הקשיש הבודד, מנסה למשוך את תשומת לבו, אך מטוסי הנייר, החיצים, והמכתבים שהיא שולחת לירח לא עושים את העבודה. אלא שאז, בבוקר חג המולד, היא מקבלת מתנה שעוזרת לה להגשים את המשאלה שלה.

אנחנו כמובן לא נהרוס לכם את הסוף, אבל כמו שאתם ודאי מנחשים, מדובר בסצנה סוחטת דמעות, ובשילוב עם השיר המופלא ברקע, קאבר מעולה של הזמרת הנורבגית אורורה לשיר Half the world away של אואזיס, לא משאירה עין אחת יבשה.

הפרסומת המצוינת הזאת שמסתיימת במסר “תראו למישהו שהוא אהוב” מנסה להעלות את המודעות לנושא כאוב במיוחד והיא חלק משיתוף פעולה של ג’ון לואיס עם עמותת Age UK הבריטית, עמותה המסייעת לקשישים בודדים, מה שהופך אותה אפילו ליותר חשובה ומרגשת, במיוחד לאור הנתונים העצובים על פיהם לפחות מיליון קשישים בממלכה יכולים להעביר חודש שלמם בלי לדבר עם אף אדם אחר.

קליק כאן לכל הפרסומות של ג’ון לואיס מהשנים הקודמות

לייק לפטריה בפייסבוק