פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שעשה קריין החדשות שנשבר לו לשמוע סיפורים מטומטמים על משפחת קרדשיאן

עזבו אתכם מפוליטיקה, המצב הביטחוני ושאר העניינים הבוערים על הפרק, כי יש לנו חדשות מרעישות עבורכם: קיילי ג'נר, אחת מבנות משפחת קרדשיאן, אימצה בימים האחרונים ארנב פרוותי חמוד והחליטה לקרוא לו ברוס על שם אביה, ברוס ג'נר, שהפך לאחרונה לאישה ושינה את שמו לקייטלין. נשמע לכם כמו פרט המידע הכי מיותר וחסר חשיבות אי פעם? אתם לא לבד, כי זה בדיוק מה שחשב ג'ון בראון, אחד מצמד המגישים של תכנית הבוקר "יום טוב אורנלדו" המשודרת בכל בוקר בערוץ פוקס 35. כשהבין שהאייטם הבא יעסוק בדיוק בעניין האקוטי הזה.

בראון ושותפתו להגשה איימי קופלדט, היו בעיצומה של שיחה עם כתבת הבידור שלהם ג'ני קסטילו על העניינים הבוערים של היום בגזרת הסלבז, כשעל המסך הופיע הכותרת של המיני אייטם הבא: "קיילי ג'נר קראה לארנב שלה ברוס". ג'ון, שכנראה שמע כבר יותר מידי סיפורים מטרידים וחסרי עניין על הקשורים במשפחה הכי מושמצת בעולם הבידור, לא יכול היה יותר לשאת את הרדידות הזאת, והחליט לעשות מעשה ולנטוש את ספת המגישים תוך שהוא מכריז "עד עכשיו היה לי יופי של יום שישי, ואני מסרב לדבר על הקרדשיאנז היום, את בכוחות עצמך איימי".

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

בתוך כמה שניות, תפס את מקומו של בראון מגיש אחר שנכח על הסט, על מנת להשלים את האייטם. אולם, ג'ון הנסער לא הצליח להתאפק והמשיך להתרעם ברקע על תת הרמה של האייטם למרות שפרצופו לא נראה על המסך. לאחר שמגישת הפינה שאלה אותו איך הוא היה מרגיש אם הבת שלו הייתה קוראת לארנב שלה על שמו, צעק: "לא אכפת לי! נשבר לי מהמשפחה הזאת, אני לא יכול לשאת את זה יותר! זה פשוט אנטי-סיפור!".

בהמשך, פרסם בראון עצמו את הקטע המדובר מתכנית הבוקר בעמוד הפייסבוק שלו שם זכה לעשרות אלפי לייקים ושיתופים ובעיקר לאינסוף תגובות מפרגנות מהגולשים שהביעו תמיכה במחאה הקטנה שלו. "אני מתנצל, איבדתי את זה, למרות שחלק מהעניין היה בצחוק. ובכל זאת, הרגשתי נפלא אחרי שעשיתי את זה", סיכם בראון. מוזמנים לצפות בקטע המלא והמשעשע.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...