פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החזייה שתשמור על החפצים שלכן קרוב לחזה

באחד הפרקים של חברים, ג’ואי, מומחה לחזיות, מספר שהוא כל כך טוב בלפתוח חזיות, שפעם הוא רק הסתכל על חזייה של בחורה והיא נפתחה. אכן סיפור מרגש, מה שמוביל אותנו לאחת ההמצאות היותר חשובות של המאה הנוכחית, חזיית ג’ואי (joeybra). למרות ההקדמה המרגשת, החזייה המהפכנית לא נקראת על שמו של ג’ואי מחברים, אלא על שם גורי הקנגרו הקטנים הנישאים בכיסה של האם, וידועים גם בשם – ג’ואי.

בחורות לא אוהבות להיסחב עם ארנקים, כסף, מפתחות, פלאפונים וכדומה למסיבות או פאבים. זה לא נוח, גורם לאובדן חפצים אישיים חשובים, ולאי נוחות כללית. מריה וקייל, שני סטודנטים מאוניברסיטת וושינגטון, החליטו שמדובר בבעייה הרת גורל הדורשת פיתרון מיידי והמציאו חזייה מיוחדת. לכאורה, מדובר בחזיית פוש-אפ רגילה, אך בצידה של החזייה מתחבא כיס קטן, המותאם לנשיאת אייפון, נגני מוסיקה, כרטיסי אשראי, או כל חפץ קטן שאתן הבנות תרצו לשמור קרוב לחזה, תרתי משמע, כשאתן באירוע חברתי.

“מהנסיון האישי שלנו, אנחנו יודעים שנשים שונאות לקחת איתן ארנקים כשהן יוצאות למועדונים או פאבים” אומרים השניים בראיון משותף בו הציגו את ההמצאה שלהם ומוסיפים “השארת הפריטים האלו בבית יכולה להוות סיכון בטיחותי, אבל עם joeybra הבנות הללו לא צריכות להיות מוטרדות מאי נוחות או מאובדן חפציהם”. השניים מעידים כי חשבו על הרעיון לראשונה לאחר שנתקלו באינסוף הודעות בפייסבוק מבנות שאיבדו את המכשיר הנייד שלהן או המפתחות במסיבות, ופנו לחבריהם לעזרה.

בנות, אם כבר פתחתם חלונית נוספת בה אתן בודקות את אופציית הרכישה של החזייה, אתן יכולות לסגור אותה. המוצר נמצא בשלבי פיתוח אחרונים ובקרוב יוצא למכירה, לאחר שהשניים גייסו 4000 דולר תוך ימים בודדים באמצעות הגולשים ברשת שביקשו להשקיע במיזם.

ובכן, לא ברור כמה יעילה תהיה באמת החזיה הזאת כאשר תרצו לבדוק הודעות או מיילים ותאלצו לדחוף יד אל מתחת לבית השחי ולשלוף את הנייד שלכן מתחת לחזייה, או לחילופין כשתרצו לשלם על הבירה ותחטטו בחזיה כדי להוציא את הכסף, אבל ניתן בהחלט לומר שמדובר בהמצאה יצירתית שתשרת לפחות את בנות הקולג’ בארצות הברית, ואולי בעתיד גם את בנות ישראל. וכמובן, אי אפשר בלי התגובה הלא רשמית של ארגון החשפניות העולמי: “כסף בחזייה? המצאנו את זה עוד לפני מלחמת העולם השניה”.

צפו בסרטון, ואם לא מעניינים אתכם הקשקושים של השניים ואתם רוצים רק לראות את המוצר העבירו ל- 02:35 או צפו בסרטון השני.


quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...