פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קמפין 12.12.12 של האגודה לסוכרת נעורים

היום, ה-12 בדצמבר, בשעת צהריים מוקדמת, יראו השעון והתאריך את אחד מצירופי השעה והתאריך היותר נדירים, כאלה שאנשים בכל העולם אוהבים להתלהב מהם: 12.12.12, 12:12. התאריך הסקסי הזה הפך כמו בכל פעם שאירוע מסוג זה מתרחש, בעיקר לתאריך מבוקש מאוד עבור זוגות מתחתנים וחוגגי בר/בת מצווה למיניהם. אולם, יש מי שהתאריך הזה מסמל עבורם דברים קצת פחות משמחים וכיפיים.

האגודה לסוכרת נעורים JDRF, בשיתוף עם משרד הפרסום Publicis, יצרו קמפיין מיוחד שעלה לאויר ממש עם רגע פרסום הפוסט, בשעה 12:12 בצהריים, קמפיין שמטרתו העלאת המודעות לסוכרת נעורים ואיסוף תרומות עבור מחקר, חינוך ותמיכה רפואית עבור החולים במחלה.

ילדים החולים בסוכרת נעורים, נאלצים לדקור את עצמם 12 פעמים ביום, ועבורם התאריך והשעה הללו מסמלים את ההתמודדות היומיומית עם המחלה. במסגרת הקמפיין יפרסמו אתרי אינטרנט ועמודי פייסבוק רבים ברשת את הפרינט המקדם את המהלך ומופיע גם כאן, ובמקביל, יעלה לשידור בטלויזיה ספוט חד פעמי, בו מבקש אסי עזר מהצופים לתרום שנים עשר שקלים על ידי שליחת מסרון. בנוסף תוכלו לראות את הסרטון גם על מסכי החוצות בתל אביב ואפילו לשמוע אותו במערכת הכריזה ברשת סופר-פארם.

מדובר במהלך יצירתי ומקורי, שבעקבות היותו חד פעמי, הקל על משרד הפרסום לרתום למאמץ גופים רבים  מהמדיות השונות, בתקווה שהמהלך אכן יעורר באז ברשת ויניע גולשים רבים לתרום. באגודת סוכרת הנעורים מבקשים מהגולשים לשתף את התמונה, ואנחנו מעבירים את הבקשה אליכם. קליק לתמונה בפייסבוק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...