האבא הזה מפרסם את השיחות הקורעות עם הבנות הקטנות שלו בסדרת תמונות מצחיקה

ילדים קטנים, וזו עובדה ידועה לכל מי שהחליט לקפוץ למים ולהוליד כמה זאטוטים משלו, הם יצורים הרבה יותר מתוחכמים ומבריקים מכפי שנראה לנו. המוח הקטן שלהם מסוגל לקלוט אינסוף פיסות אינפורמציה שחולפות לידו ולחבר אותן בסופו של דבר לשאלות, תובנות ויציאות מצחיקות והזויות במיוחד שקשה להאמין שילדים בגילם מסוגלים להוציא מהפה.

אז בעוד מרבית ההורים הגאים עסוקים בצילום תמונות וסרטונים של הילדים שלהם, ג’יימס בריקוול, קומיקאי ואב ל-4 בות בנות 1 עד 7 החליט להניח את הסמארטפון בצד ולהתחיל לתעד בכתב את שלל ההגיגים המפתיעים שהבנות שלו מפריחות מהפה שלהן. את הציטוטים והשיחות המופלאות שלו עם הבנות הוא מפרסם בחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלו והתוצאה היא מעל מליון גולשים שעוקבים באדיקות אחרי עלילות המשפחה הקורעת.

“מצד אחד, ההרפתקאה הזאת בטוויטר הפכה אותי לאבא יותר טוב כי אני מבלה יותר זמן עם הבנות” סיפר בריקוול לאתר buzzfeed. “מנגד, כל הסיפור הפך אותי לאבא גרוע יותר, כי אני מבלה איתן רק בשביל שיהיו לי חומרים חדשים”. אספנו עבורכם 30 סטטוסים מצחיקים במיוחד שכתב ג’יימס על השיחות עם הבנות שלו ועל ההורות בכלל. מוזמנים לגלול וליהנות.

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק