מצחיק: זו לא פור**גרפיה – זה HBO

כל מי שאוהב ועוקב אחר סדרות טלויזיה פופולאריות, לא יכול שלא להכיר את רשת HBO, רשת הכבלים האמריקאית שאחראית על כמה מסדרות הטלויזיה הפופולאריות ביותר בעשור האחרון, סדרות כמו “סxס והעיר הגדולה”, “הסופרנוס”, “משחקי הכס”, “הפמליה”, “תרגיע”, “עמוד באדמה” ועוד רבות רבות אחרות.

בעיקר בזכות העובדה שהיא משוחררת משלשלאות ערוצי המיינסטרים האמריקאים, ידועה רשת HBO בכך שהיא מציגה תוכניות בוגרות ונועזות יותר משאר הרשתות, תכניות המאופיינות לרוב בסצינות עירום וסxס בוטוות שחוצות פעם אחר פעם את הגבולות שהיו מקובלים עד לא מזמן בטלויזיה האמריקאית.

סרטון יוטיוב חדש ומאוד משעשע שרץ ברשת ביומיים האחרונים מציג מגוון סצינות מצחיקות בהם שחקנים מתחילים מתקבלים לתפקיד הראשון שלהם בטלויזיה ומספרים לחברים ולקרובי משפחה על הסצינות בהם נבחרו להשתתף. כמובן, כל התפקידים המדוברים כוללים סצנות סxס נועזות, ונשמעים יותר כמו תפקיד ב’סרטי מבוגרים’.


החברים, קרובי המשפחה ובני הזוג ששומעים לראשנה מה יידרשו הקרובים אליהם לעשות, מגיבים בתדהמה ובבוז, לנוכח העובדה שקרוביהם הולכים להפוך לשחקנים בסרטי מבוגרים, אך כשאלה מבשרים להם שלא מדובר בתעשיית סרטי המבוגרים כי אם בתפקיד בסדרה ברשת HBO, פתאום דעתם משתנה, וכולם מרוצים.

הסרטון נחתם במסר הבא: “עם 108 מועמדויות לאמי, זה לא פוRנו, זה HBO”. מי שאחראי על הסרטון הוא היוצר אלברטו בלי, וככל הנראה לא מדובר בסרטון שקשור לרשת HBO. כך או כך, הסרטון הסאטירי המצחיק הזה גרף קרוב למליון צפיות, וזכה לפופולאריות רבה ברשת.

לייק לפטריה בפייסבוק