פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מתעד שיחות אקראיות ומטופשות של אנשים ישראלים בסדרת תמונות מצחיקה

כמעט כל אחד מאיתנו מצא את עצמו בעבר מאזין בעל כורחו לשיחה בין שני אנשים זרים לחלוטין שיושבים לידו באוטובוס, הולכים לידו ברחוב, שוכבים מטרים ממנו על חוף הים ובאופן כללי, מפרים את השקט והשלווה במרחב הציבורי בו הוא נמצא. לרוב, למרות שאין לנו ולו טיפת עניין בנושא השיחה, אנחנו לא יכולים שלא להקשיב לה באדיקות, גם כי אין לנו משהו טוב יותר לעשות, וגם כי אנשים אחרים שמדברים שטויות זה תמיד מצחיק.

פרדי סילבינסקי, קופרייטר ישראלי בן 28 שנולד באורוגוואי ועלה לארץ בגיל 14, מצא את עצמו ללא עבודה לפני כשנתיים. כדי להעביר את הזמן תוך כדי החיפוש המתיש, הוא החל לצותת לאותן שיחות סרק מטופשות בין אנשים זרים, ולהפוך אותם לסדרת תמונות משעשעות אותן הוא מפרסם בעמוד הפייסבוק הנהדר "אנשים מדברים". תוך זמן קצר, הלכה וגדלה כמות העוקבים אחרי העמוד, והמשפטים המתפרסמים בו זוכים לאלפי לייקיים ומאות תגובות.

"הדבר הכי כיפי בעמוד הזה, הוא העובדה שכל הציטוטים מקוריים ומבוססים על שיחות שגולשים שולחים לי בכל יום" מספר פרדי בשיחה עם אתר הפטריה. "כל התמונות כוללות משפטים שנלקחו משיחות אמיתיות שהתרחשו ברחבי ישראל. אנשים ממש נכנסו לזה ושולחים לי כל יום מלא הודעות. אני בוחר מה שנראה לי הכי טוב, עורך טיפה ומעלה".

אספנו עבורכם 30 משפטים מצחיקים וציטוטים נבחרים מתוך שיחות ישראליות כושלות, מביכות ובעיקר מאוד מצחיקות. אם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק "אנשים מדברים" אליו תוכלו לשלוח גם את אותן שיחות מייאשות שאתם נאלצתם להאזין להם לאחרונה באופן בלתי רצוני.

איזה טעים זה תותה

אנשים מדברים 1
דניאל בן חיים

משפט לפנתאון

אנשים מדברים 2
Liya Penhasov

שקרים של שריונרים.

אנשים מדברים 3
Elad Farchi

היגיון של אשה

אנשים מדברים 4
נגה ורצברגר

היישר מאוניברסיטת אוקספורד

אנשים מדברים 5
גיא אזרח

בואי, יש חטיפים

אנשים מדברים 6
Mai Tzadik

שיעור באנגלית למתקדמים.

אנשים מדברים 7
Daniel Cohen

מישהי פה עשתה יותר מדי סמים.

אנשים מדברים 8
Tal Yaari Merioz

רכבת לברזיל.

אנשים מדברים 9
Dolly Gotie

המשך בעמוד הבא…
עוד בפטריה: האשליה האופטית המטורפת הזו תגרום למציאות שלכם להתעוות

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...