פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נסו לזהות 23 סרטים ישראלים על פי תמונה אחת בלבד

חושבים שאתם חזקים בקולנוע ישראלי? בואו נבדוק את זה בחידון סרטים ישראלים קשה בו תצטרכו לזהות את הסרט הישראלי על פי תמונה אחת בלבד. צאו לדרך.

חידון טריוויה של סרטים ישראלים זה תמיד כיף, קודם כל כי ככה אתם יכולים להוכיח לעצמכם (ולכל מי שמכיר אתכם) כמה אתם חזקים בקולנוע וספציפית קולנוע ישראלי, ועל הדרך גם להכיר ולהתעניין בכמה סרטים ישראלים חדשים שעדיין לא יצא לכם לראות.

אז אם גם אתם אוהבים סרטים ישראלים וחושבים שאתם יודעים דבר או שניים על הקולנוע בארץ, יש לנו חידון קולנוע שלגמרי הולך לאתגר אתכם. במסגרת החידון ריכזנו 23 תמונות מתוך סרטים ישראלים מפורסמים מכל התקופות ובמגוון ז'אנרים קולנועיים. בכל אחת מהשאלות אתם נדרשים לזהות באיזה סרט מדובר על פי אותו פריים בודד מתוכו.

בחידון שמופיע למטה אתם מוזמנים לבדוק עד כמה אתם באמת תותחים בקולנוע ישראלי ולשתף אותנו בשרשור התגובות בתוצאה שלכם. בנוסף נשמח שתכתבו לנו בתגובות רשימה של 5 סרטים ישראלים שאתם הכי אוהבים, זה יכול להיות בכל ז'אנר (קומדיה, דרמה, מתח, אימה, סרטי ילדים וכו'), הגולש שיהיה הכי קרוב לרשימה שלנו יזכה בפינוק קטן מצוות האתר שישלח לו (או לה) כרטיס זוגי לסרט מתנת הפטריה. דבר אחרון, אם בא לכם לראות סרט טוב, הנה 10 סרטים מומלצים שאסור לכם לפספס.

אז כמה יצא לכם בחידון שלנו?? נשמח שתשתפו אותנו כאן למטה בתוצאה שלכם וכמו כן מזכירים לכם לכתוב 5 סרטים שאתם הכי אוהבים. מי שיהיה הכי קרוב לרשימה שלנו יזכה בכרטיס זוגי לסרט.

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...