פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הצגות מומלצות בישראל

מחפשים הצגות מומלצות בישראל? אפשר להגיד הרבה דברים על התרבות בארץ שלנו, אבל כאשר מגיעים לבמה רואים את העבודה הקשה, את הכישרונות שאולי לא הכרנו בכלל ועד כמה יכול להיות מרגש לראות הצגה "חיה". יש הרבה הצגות מומלצות בישראל, אבל אנחנו בחרנו את המיטב בשבילכם. ההצגות בתיאטרון חיפה, הבימה, הקאמרי ועוד.

בין אם אתם מחפשים קומדיה, מחזמר או דרמה, ריכזנו לפניכם את האפשרויות מתוך רשימת ההצגות המומלצות ביותר בישראל באתר https://www.kzat-tarbut.com שמסקר באופן קבוע את כל ההצגות בישראל בכל רחבי הארץ. הנה הן לפניכם:

Credit: Pixabay

הצגות חדשות ומומלצות

ינטל

הצגה מוזיקלית חדשה של תיאטרון הבימה, עיבוד למחזה השל יצחק בשביס זינגר מספר על נערה צעירה, ביתו של הרב שרוצה לפרוץ את דרכה ומבקשת מאביה שילמד גם אותה תורה. אחרי שאביה הולך לעולמו מחליטה ינטל להתגלות בדמות חדשה – גבר צעיר. שמה הגברי החדש של ינטל הוא "אנשל", היא הופכת לתלמיד ישיבה ועומדת תחת החופה עם השידוך שלה – הדסה. הצגה מרתקת, בכיכובן של רוני דלומי, ליא קניג, גילה אלמגור ועוד.

את שאהבה נפשי

ההצגה מתחילה עם פתיחה דרמטית לאחר פיגוע שם בנה של דבורי באום נפצע באורח קשה בבר נוער. ההצגה היא דרמה משפחתית שבבסיסה מדברת על נער דתי צעיר שנאלץ לצאת מהארון באופן לא צפוי. ההצגה עוסקת בנושא החשוב של נטייה מינית, טיפולי המרה וקבלה. המחזה נכתב בהשראת פיגוע הירי בבר נוער. במאי ההצגה הוא משה קפטן ומשחקים יגאל שדה, אורלי זילברשץ ועמית רהב שמשחק את הבן.

מאמא מיה!

אם עוד לא ראיתם צאו עכשיו לראות את המחזמר המדהים מאמא מיה! המחזמר מבוסס על שירי אבבא בהשתתפות שחקנים וזמרים מהשורה הראשונה. כל העלילה מתרחשת באי קטן ביוון בה מבקשת סופי מאמה לדעת מיהו האבא הביולוגי שלה. בערב החתונה שלה סופי מזמינה את שלושת האהבות של אמא שלה כדי לגלות מיהו אביה האמיתי.

לא מתחתנת

אם בחתונות עסקינן, עלילת ההצגה "לא מתחתנת" מדברת על כלה (טלי אורן) שננעלת בחדרה ומנסה לשכנע את האורחים שהיא לקחה את להקת החתונות שהגיעה לכבודה כבני ערובה. את כל זה היא עושה כדי לברוח מהחתונה של עצמה. השאלה היא, האם היא באמת תצליח להתחמק מהחתונה? ההצגה היא לא רק קומית, היא גם מוזיקלית עם להקה חיה, עם קצב מדהים ושחקנים מדהימים.

הקומיקאים

הצגה שנכתבה על ידי ניל סיימון וכיום נמצאת בתיאטרון חיפה. עלילת ההצגה מספרת את סיפורם של שני קומיקאים, אחים, שחוזרים לבמה לאחר נתק. המפגש בין השניים הוא לא מה שציפה בנו של אחד האחים, אך עם המשקעים בין השניים גם עולה ההומור שכל כך מאפיין אותם ואולי הדבר היחיד שיש להם במשותף. הצגה ייחודית, מרתקת וכזאת שתגרום לכם לא להפסיק לחייך. ההצגה בכיכובם של מוני מושונוב, שלמה בראבא, מיכאל מושונוב, סיגלית פוקס ונועה טסה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...