הדואט של מיני אייפד עם אחיו הגדול

אתמול (שלישי) השיקו באפל את יצירת האמנות החדשה שלהם, המיני אייפד, שאמור לתת מענה הולם ומוצלח לטאבלטים המתחרים בז’אנר המיני. הצעצוע החדש של אפל כולל מסך בגודל 7.9 אינטץ’, הוא דק כמו עיפרון, ושוקל כ-300 גרם, כמחצית ממשקלו של אחיו הגדול. המיני החביב כולל גם מצלמת 5 מגה פיקסל וסוללה משופרת שאמורה להחזיק כעשר שעות. בשורה התחתונה, לפחות למראית עין, אותה גברת עם מיני אדרת.

לרגל ההשקה החגיגית שנערכה אמש בסאן פרנסיסקו, שחררו בחברה סרטון טיזר קצר וחמוד המציג לראשונה את המיני החדש. הפרסומת מציגה תחילה את האייפד הרגיל, בו פתוחה אפליקצית של פסנתר, כאשר יד אקראית מנגנת עליו את שיר הפסנתר המוכר “heart and soul”. כאשר המצלמה מבצעת זום אאוט, אנחנו מגלים את האח הקטן, האייפד מיני, לצידו, כאשר יד נוספת מצטרפת לנגינה ויוצרת דואט נחמד בין שני מכשירי הדגל של אפל.

מצד אחד הפרסומת של אפל סתמית, לא מגלה שום דבר על המוצר, ויש שיגידו שאינה תואמת את רוח החדשנות והיצירתיות בחברה, ואפילו מביכה ביחס לסטנדרטים הגבוהים המקובלים באפל. בנוסף, באפל ניסו בערב ההשקה להציג את המיני אייפד כמכשיר שונה לחלוטין מאחיו הגדול, אך באותה נשימה הפרסומת משדרת מסר הפוך ובעצם אומרת: אותו דבר רק בקטן.  אולם, לא אשקר לכם, צפיתי בפרסומת כבר יותר מחמש פעמים, כיוון והיא מקסימה בעיניי. פשטות עושה לי את זה והדרך בה בחרו באפל להציג את המכשיר החדש שלהם, היא בעיני לפחות, לא רעה בכלל.  פשטות עושה לי את זה, והעדינות של הפרסומת בשילוב הצלילים הכיפיים פשוט עושים טוב על הנשמה. צפו בסרטון ושפטו בעצמכם, אם אתם צריכים אותי, אני אהיה ממש כאן, עסוק עם הגלקסי 3 החדש שלי.


לייק לפטריה בפייסבוק