אינטרנט אקספלורר בפרסומת לא שגרתית: הדפדפן שלנו מסריח

לא בכל יום מותג ענק שופך מיליוני דולרים על מנת ליצור פרסומת שמספרת לעולם כולו שהמוצר שלו מסריח. זה בדיוק מה שעשו בפרסומת החדשה של אינטרנט אקספלורר 10. מהלך משוגע? ירייה ברגל? לא בהכרח.

הפרסומת מציגה טרול אינטרנטי שנתקל בביקורות חיוביות על IE החדש, ואף על פי כן ממשיך להשמיץ בכל מדיה אפשרית את הדפדפן של מיקרוסופט באמצעות תגובות וטוקבקים הכוללות בעיקר את המשפט הקצר: IE Sucks. הפרסומת החדשה ממשיכה את קונספט “הדפדפן שאתם אוהבים לשנוא” שהוצגה בתחילת השנה ונוקטת בגישה כנה שממש לא מנסה להתחמק מהסטיגמה שנוצרה סביב איכויותיו של אקספלורר במרוצת השנים.

שמה של הפרסומת “אתם מכירים את הבחור הזה?”, הוא מעין קריצה לכל הטרולים אשר משמיצים את הדפדפן של מיקרוסופט. הבחור בסרטון מקליד את התגובות השגורות ביותר של אלו שאימצו את אחד הדפדפנים האחרים. במקביל הוא ממשיך להיתקל בעוד ועוד נקודות חיוביות על המוצר שהוא ממשיך לזלזל בו. לבסוף הוא אפילו קצת מתרגש כשהוא מגלה שהוכנסו לאקספלורר שיפורים שקשורים לתחביבים הגיקים שלו, דבר שעוזר לו למתן קצת את תחושותיו השליליות כלפי אקספלורר והוא מנסח הטרלה מעודנת: אקספלורר מסריח… קצת פחות.

הקמפיין הזה מבריק, עם הרבה הומור עצמי במטרה לשנות את הדעה המוצקה והלא ממש חיובית שיש לגולשים על הדפדפן. הרי תמיד הרבה יותר נחמד לצחוק עם כולם (גם אם הבדיחה על חשבונך) ועל הדרך לצחוק קצת על טרולים וטוקבקיסטים חסרי חיים ולהציג מסר על פיו גם  הגולשים הכי פנאטיים מוכנים לשנות את הדעה שלהם על המוצר החדש, גם אם במעט. הפרסומת הנוכחית עלתה ליוטיוב לפני יומיים וצברה בזמן זה מעל מיליון וחצי צפיות. נתון מרשים בהחלט!

 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק