פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: הנהגת קיבלה אצבע משולשת מנהג מופרע ותיעדה אותו מקבל את עונשו מהיקום

לפעמים, לטבע יש דרכים משלו לגמול לאנשים רעים על רוע הלב שלהם. המקרה הבא, שהתרחש בכבישי פלורידה לפני כשבוע ותועד במצלמה, מדגים בצורה מושלמת את כוחה של קארמה, לאחר שאחד הנהגים על הכביש, שהציק לאישה שהעלתה את הסרטון הזה, קיבל את המגיע לו באופן לא צפוי.

הבחורה שצילמה את הסרטון נהגה בנתיב השמאלי, כשטנדר גדול נדבק לזנב של האוטו שלה במשך יותר מדקה, למרות שכפי שניתן לראות בסרטון, הנהגת נהגה במהירות סבירה לחלוטין של כ-100 קמ”ש. לאחר מכן, כשהתאפשר לו, חתך הטנדר לנתיב הימני, עבר ליד רכבה של הנהגת והניף לעברה אצבע משולשת. הנהגת, שלא ממש תכננה להיכנס לקרב כביש מסוכן מול הנהג המרגיז, נתנה לו לעקוף אותה.

אלא שבניגוד לנהגת המאופקת, לגורל היו תוכניות אחרות עבור הנהג המטריד, ורגעים ספורים אחרי שעקף את הצלמת, איבד שליטה על הרכב שביצע “צלחת” על הכביש, ונעצר רק לאחר שהתנגש בעמוד תאורה. הנהגת המרוצה המשיכה לצלם ולתעד את האירוע כל העת וסיננה לעבר הנהג: “זה מה שמגיע לך! הכל מתועד בוידאו חבר!”.


אגב, הנהגת סיפרה בהמשך להגנתה כי לא יכלה לפנות את הנתיב שלה כי הנתיב הימני היה גדוש במשאיות, ומצד שני לא הגבירה את מהירות נסיעתה בשל תנאי הגשם והכביש החלקלק, טיעונים בהחלט הגיוניים, כמובן, אם מתעלמים מעבירת התנועה הבוטה שהיא מבצעת כשהיא מצלמת את הסרטון הזה תוך כדי נהיגה.

הסרטון המשוגע הזה גרף מעל 7 מליון צפיות ביוטיוב בתוך חמישה ימים, והנהגת העבירה את הצילומים למשטרה שעצרה את הנהג בטענה לנטישת זירת תאונה ובריחה מאחריות לפגיעה ברכוש ציבורי. בנוסף האשימה אותו המשטרה בנהיגה חסרת אחריות וללא חגורת בטיחות.

בשורה התחתונה, יש אינסוף פתגמים בעברית ובאנגלית שיכולים לתאר היטב את מה שקרה כאן “סוף גנב לתלייה”, “סוף מעשה במחשבה תחילה”, “Whats comes around goes around”,  רק תבחרו. בסופו של דבר, במקרים כאלה, לפעמים הדבר הכי טוב לעשות הוא להתעלם. הטבע כבר יעשה את שלו.

דרך huffington post

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...