5 טיפים שיעזרו לכם להגדיל את החשיפה בסטורי של אינסטגרם

ריכזנו לכם בפוסט כמה טיפים וטריקים מעולים שיעזרו לכם להגיע ליותר אנשים בסטורי של אינסטגרם ולמקסם את החשיפה האורגנית של הפרופיל שלכם.

סטוריז זאת דרך מעולה לתקשר עם העוקבים בפרופיל שלכם, לייצר איתם אינטראקציה שלא היתה אפשרית בעבר, ליצור שיתופי פעולה והזדמנויות להגדיל את הפרופיל שלכם וכמו כן זאת דרך נהדרת להעביר את הקהל שלכם מחוץ לאינסטגרם (לאתר לקוח/יוטיוב/עמוד רכישה) באמצעות לינקים יוצאים.

הבעיה היא שהחשיפה בסטוריז לא תמיד משקפת את גודל העמוד, היא לרוב הרבה יותר נמוכה. יכולות להיות לכך כמה סיבות, כמו כמות לא מבוטלת של עוקבים מזויפים, חוסר אינטראקציה ממושך עם העוקבים שלכם, פרסום תכנים לא רלוונטים ולא קשורים לקהל, ובגדול צורת עבודה שגורמת לאלגוריתם של אינסטגרם להבין שהסטורי שלכם פשוט לא מעניין את העוקבים ולכן הוא לא מציג אותו.

בפוסט הזה אתן לכם כמה טיפים חשובים, שאם תיישמו אותם בצורה עקבית הם יעזרו לכם להעלות את החשיפה האורגנית שאתם מקבלים בסטורי של אינסטגרם. אם יש לכם טיפים נוספים מוזמנים לכתוב אותם בשרשור התגובות לפוסט. ועכשיו בואו נתחיל, הנה 5 טיפים שיעזרו לכם למקסם את החשיפה בסטורי של אינסטגרם בצורה אורגנית.

אם אתם רוצים לגלות טיפים וטריקים נוספים שיעזרו לכם להגדיל את מספר העוקבים והחשיפה באינסטגרם אני מזמין אתכם לשמור מקום לסדנה הקרובה שלי (כל הפרטים כאן)

חשיפה בסטורי של אינסטגרם
Credit: Pixabay

הגדלת המעורבות של העוקבים

ככל שהגולשים יהיו יותר מעורבים בסטוריז שלכם ככה האלגוריתם של אינסטגרם יבין שהוא צריך להציג לכם אותם. לכן כדי לכם להשתמש בפיצ’רים השונים שאינסטגרם נותנים בסטוריז, כמו לדוגמה סקרים, שאלונים, “מד אהבה”, שאילת שאלות ופרסום של התשובות הנבחרות ששלחו לכם.

אם אם האלגוריתם יראה שאתם מייצרים מעורבות עם העוקבים בסטוריז והם לא ישר מדלגים מהסטורי שלכם לסטורי הבא, הוא יציג את הסטוריז שלכם יותר ובמיקומים יותר טובים בשורת הסטוריז באפליקציה.

פרסום סטוריז במרווחי זמן

בואו נרד לשורה התחתונה – עדיף לכם לפרסם כמה סטוריז ביום ולחלק את הפרסומים לזמנים שונים כדי להגיע לחשיפה המקסימלית. או במילים אחרות, אל תפרסמו את כל הסטוריז שלכם במכה אחת באותו זמן ותגידו לעצמכם “איזו עבודה טובה עשיתי”. ניתן כמובן לעשות את זה בצורה ידנית או להשתמש במערכות לתזמון פרסומים באינסטגרם.

שימוש בהאשטגים בסטורי

כשמדברים על האשטאג באינסטגרם כולם ישר חושבים על התיוגים הללו שאנחנו עושים כשמפרסמים תמונה חדשה ורוצים להביא לה עוד חשיפה. את אותו הדבר גם ניתן לעשות בסטורי שלכם, והחלק העוד יותר מגניב הוא שכל מה שצריך לעשות זה לכתוב את ההאשטאג בסטורי ואז ניתן להקטין אותו ולמקם אותו איפה שאתם רוצים, ככה שאם לא בא לכם שמישהו יראה שאתם עושים את זה ניתן להקטין ולהחביא אותו במקום כלשהו בתמונה/סרטון.

לעלות ללייב סטורי משותף

כשאתם עושים לייב סטורי אתם יכולים לצרף פרופיל נוסף שיעלה גם ללייב שלכם במסך מפוצל. עדיף כמובן שאותו אדם שאיתו אתם עושים את הסטורי יהיה מישהו שיש לו כמות עוקבים משמעותית ורלוונטית לנישה שלכם. כשאתם עושים את הפעולה הזאת העוקבים שלכם מקבלים עדכון (נוטיפיקציה) על הלייב-סטורי ואתם מרוויחים כאן חשיפה של המותג (הפרופיל) שלכם לקהל חדש של אותו פרופיל שהשתתף איתכם בלייב.

אם אתם לא מפחדים לעמוד מול המצלמה ולעשות שיחה/ראיון/Q&A עם מישהו זאת אופציה נהדרת כדי לייצר עוד חשיפה לפרופיל שלכם, אבל לאלה מכם שפחות מעדיפים להיחשף אפשר ללכת על הטיפ הבא, האחרון ברשימה שלנו – “יצירת שיתופי פעולה ותיוגים הדדיים” שהוא עובד על אותו עיקרון והרבה יותר פשוט ליישם אותו.

יצירת שיתופי פעולה ותיוגים הדדיים

ממש כמו באופציה של לייב משותף רק יותר פשוט. תזהו פרופיל עם כמות עוקבים דומה לשלכם ותיצרו איתו קשר ב-DM של אינסטגרם בהודעה אישית, אתם יכולים פשוט להתחיל שיחה קלילה, לפרגן על פרסומים שאהבתם, אולי לשתף בסטורי שלכם את אותו את אחד הפרסומים עם תיוג של הפרופיל.

כשמתייגים פרופיל בסטורי זה נותן לו עדכון על כך בשיחת ה- DM שלכם, תזכרו שזה קודם כל דבר מחמיא וכיפי כשמישהו משתף אותך בסטורי שלו ולרוב זה כבר סוג של שבירת קרח שבאמצעותה ניתן להתחיל שיחה, לפרגן ולא להתבייש להציע רעיונות לשיתופי פעולה. לאורך זמן אם אתם מייצרים הדדיות כזאת של שיתוף סטוריז אחד של השני בצורה קבועה, זה ירים לכם משמעותית את החשיפה לסטורי ולפרופיל.

אם אהבתם את הפוסט והנושא הזה מעניין אתכם אני מזמין אתכם להירשם לסדנת ‘אינסטגרם לעסקים‘ שאני מעביר בתאריך 17.12.2019 קליק לכל הפרטים של הסדנה.

סדנת אינסטגרם לעסקים

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק