7 דברים שקורים בגוף שלכם ממש עכשיו ואתם לגמרי לא מודעים אליהם

גם אם אתם לא עושים יותר מדי עכשיו, חשוב שתדעו שהרבה דברים קורים תוך כדי. בתוך הגוף שלכם. וחלק מהדברים האלה קצת מגעילים, אבל בכל זאת נראה לנו שאתם צריכים לדעת.

חומר צמיגי ודביק נוצר בפרצוף שלכם

אנחנו נוטים לחשוב שנזלת מגיעה רק עם צינונים ושפעות, אבל האמת היא שהנזלת שם כל הזמן. הגוף שלנו מייצר ליטר ממנה ביום. מה יש לעשות עם כל כך הרבה ג’יפה סמיכה? ובכן, ההפרשה הירקרקה לוכדת כל מיני גורמים זדוניים שמתעקשים להיכנס אלינו לאף ולהדביק אותנו בדברים.

האוכל שתקעתם משייט בכביש מהיר באורך 7.5 מטר

לא חשוב אם אכלתם בצהריים עוף או בשר, טופו או סלט – כל המזון שהכנסתם עושה כעת דרך ארוכה לאורך המעי והופך לאט לאט לעיסה שאתם יכולים לנחש איך היא תראה בסוף התהליך. אורכו של פס הייצור הזה אורך 7.5 מטרים. שזה הרבה ללכת כדי להגיע לאסלה.

חרקים קטנים מזדווגים בריסים שלכם

בדיוק מול העיניים שלכם ואתם בכל זאת לא רואים, אה? יש 2 סוגים של אקריות שחיים על שיער הפנים האנושי. חלק מסדר היום העשיר שלהם, חוץ מלאכול ולהוציא את מה שאכלו (עליכם, כמובן) כולל גם הזדווגות. הפעולה הזאת, סתם שתדעו, מתרחשת קרוב מאד לשורש השערה.

גופות קטנות מתערבבות עם לכלוך בגרון שלכם

אם יש לכם עדיין שקדים, יש סיכוי לא רע שהם צוברים עליהם חיידקים, ריר ותאים מתים. רוב האנשים יחיו עם זה בסדר וחלק קטן יסיימו עם אבני שקדים.

גזים דליקים מצטברים אצלכם מבפנים

עובדה ידועה אך מוכחשת לרוב היא שכולם מפליצים. התוצרת הריחנית הזאת מורכבת משלל גזים, ביניהם הידרוגן ומתאן, שידוכים כדליקים. ועכשיו, הרחיקו את המצתים, זה לא רעיון טוב לבצע פעלולים.

מאות בלוטות משחררות נוזל חם לתוך הפה שלכם

בחלל הפה יש כמה סוגים שונים של בלוטות מרכזיות ועוד כמה מאות בלוטות קטנות וכולן ביחד עובדות קשה מאד כדי להפריש בין ליטר לשניים (ביום!) של נוזל טעים המכונה רוק. הגוף שלכם, מצדו, ישתמש בחומר הזה כדי לפרק את מה שאתם אוכלים ובעצם להתניע את תהליך העיכול.

הפה שלכם מתכונן כל הזמן לפתיחה בלתי רצונית ובלתי נשלטת

מסוג הדברים שיכולים לקרות בכל רגע! אולי אפילו עכשיו. אנחנו מדברים על פיהוק. למה, על מה חשבתם?

לייק לפטריה בפייסבוק