פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגה כיף: יוצרים מוסיקה מדליקה ושולחים לחברים

במהלך שיטוטיי ברחבי האינטרנט, נתקלתי היום באפליקציית רשת מגניבה ביותר בשם incredibox. האפליקציה מציגה בחור מוסיקאי-סטלן, מצוייר באנימציה חביבה, שהוא מעין ביט בוקס לא אנושי, הממתין להוראות מכם המפיקים המוסיקליים. יחד תוכלו ליצור רצועה מגניבה של מוסיקה, הכוללת מקצבים משעשעים, קולות, הרמוניות, אפקטים ופזמונים חוזרים.

אז איך בדיוק זה עובד? היכנסו לעמוד האפליקציה, מתחת לחלון המוסיקה, מחכה לכם סרגל כלים ובו אתם יכולים לבחור מה תרצו שיעשה הבחור המצוייר. בחרתם מקצב? גררו אותו והלבישו אותו על הדמות המצויירת ותראו מה קורה משם. בכל פעם תתווסף למסך דמות נוספת אשר גם עליה תוכלו להלביש מקצב או מלודיה מסויימת כך שבסופו של דבר מתקבלת רצועת מוסיקה מגניבה, מתואמת וכיפית. בנוסף, האפליקציה כוללת אופציה של שאפל, אשר תיצור עבורכם רצועה אקראית, גם עליה תוכלו לשלוט ולהוסיף או להוריד כל אלמנט שתבחרו.

את השירים שיצרת תוכלו להקליט באמצעות האפליקציה ולשתף אותם עם חברים במייל או בפייסבוק. חשוב לציין גם, כי אין צורך להתחבר לפייסבוק, והאפליקציה פועלת באופן עצמאי.בנוסף, האפליקציה מאפשרת לשלוח את ההקלטה עם הקדשה אישית למי שתבחרו.אין מטרה ברורה מאחורי האפליקציה מלבד שעשוע נחמד לכמה דקות, אותו בטוח תרצו לשתף עם החברים, כמו שעשו כבר מעל 200 אלף גולשים. אמנם כמות האלמנטים דיי מוגבלת, אך עדין ניתן ליצור באמצעותה עשרות רצועות משעשעות, וללא ספק מדובר באחת האפליקציות היותר כיפיות שנתקלתי בהן. תבלו!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...