פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: הסיבה בגללה להתקלח עם בת הזוג זה ממש אוברייטד (לא ליד הבוס)

יש דברים שהם הרבה יותר מוצלחים במחשבה / בתיאוריה / בחלל הריק של הראש מאשר במציאות. למרבה הבאסה, מין במקלחת הוא לגמרי אחד מהם. נכון, יש סצנה כזאת בכל סרט הוליוודי שני (שלא לדבר על סרטים אחרים) ושם זה תמיד נראה קלי קלות, אבל המציאות, מה לעשות, טיפה’לה אחרת.

רק המהלך של להכניס שני אנשים לתוך מקלחת הוא מורכב ומלא מלא לוגיסטיקה. המקלחת קטנה, זרם המים מכסה בקושי שמינית ממנה, צריך להיזהר שלא לסגור את המים, להשתדל שהמים לא יהיו קרים מדי או חמים מדי (כי כוויות זה לא רומנטי), לא להחליק, לא לגעת בכתם המוזר הזה על הקיר, ספק שאריות שמפו, ספק דברים מפוקפקים הרבה יותר. וזה רק הקושי שבלשים שני אנשים במקלחת, לפני שאפילו קרה משהו.

ואם נניח שהצלחתם לשרוד את ההכנות האלה, פה מתחיל הבלאגן הטכני שאולי בעצם עדיף להגדיר אותו כבלאגן הפיזי. היינו שמחים לפרט בנושא, אבל באתר College Humor צילמו הדגמה כל כך משעשעת של המצב ההזוי שנקרא מקלחת עם בחורה, שאין טעם לבזבז פה מילים. לחצו נא על כפתור הפליי:

 

אם שרדתם את הסרטון עד הסוף, סביר להניח שלא תנסו לעשות את זה במקלחת בכמה שנים הקרובות. והאמת? עם מחירי המים בישראל זה הגיוני ומתבקש. אם אתם בכל זאת מתכוונים לנצח את חוקי הפיזיקה והביולוגיה, אז לפחות תדאגו קודם שתהיה לכם מקלחת מפנקת, כמו אחת מאלה.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...