פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המשקאות שיעשו טוב לעור הפנים שלכם

עור הפנים שלכם הוא המראה של הגוף, של הבריאות הגופנית והנפשית. מחקרים שונים הראו שלמעשה ניתן לנחש את בריאותו הכללית של אדם ברמת דיוק גבוהה רק על ידי מבט במצב עור הפנים שלו. במאמר זה, נפרט על משקאות שיעשו טוב לעור הפנים שלכם, מיצי פירות, תה ירוק ומים. מנגנון הפעולה שלהם יכול להיות שיפור מצבו הכללי של הגוף, תרומה ישירה לעור הפנים או שילוב.

Credit: Pexels.com

מיצים טבעיים ככלי לאיזון תזונתי

מיצים טבעיים היו במשך שנים ארוכות המשקה הבריא האולטימטיבי. למעשה, בתקופה האחרונה קרנם מעט ירדה, בשל תכולת הסוכר הגבוהה שלהם באופן יחסי. הפרוקטוז, הסוכר הנמצא בפירות, הוא למעשה בלי שום יתרון בריאותי על פני סוכר רגיל, שלמעשה מכיל שילוב של פרוקטוז וגלוקוז. עם זאת, מיצים טבעיים עדיין יכולים להיות חלק חשוב מאוד בתזונה נבונה. הם מכילים כמויות גדולות מאוד של ויטמינים ומינראליים החיוניים לתפקוד תקין של מערכות הגוף, כולל ויטמין C. בנוסף, אם המיצים עדיין מכילים חתיכות פרי, הם גם מכילים ככל הנראה סיבים תזונתיים, שיכולים לעשות פלאים לגידול ועידוד חיידקי המעי הטובים, מה שיוביל לשיפור בריאותי כללי. עור הפנים שלכם עם מיצים טבעיים יהיה צעיר וחלק יותר.

תה ירוק ככלי לשיפור מראה הפנים

ההשפעה הבריאותית של תה ירוק היא נושא שנחקר במספר עצום של מעבדות ברחבי העולם. התה הירוק עשיר במספר חומרים אשר יוכלו להיות בעתיד פריצות דרך רפואיות של ממש. מבחינת עור הפנים, תה ירוק נמצא כמכיל כמות גדולה ביותר של נוגדי חמצון, אשר מעקבים את תהליכי ההזדקנות של העור. שיפור מראה עור הפנים על ידי תה ירוק נובע גם משיפור במצב הבריאותי הכללי. תה ירוק הוא בעל חשיבות גופנית אדירה, לשלל מערכות. בין השאר, תה ירוק תורם המון למלחמה נגד דלקות חניכיים, מחלה עם השפעה מערכתית, המעלה את הסיכון למחלות לב ומסתמים. יתרון נוסף של שתיית תה ירוק, נובע מהתכונות המרגיעות שלו. לקחת הפסקה מהכול, לנשום את האדים הריחניים מכוס התה החבוקה בין האצבעות ומחממת אותן, ופשוט להירגע ולהתרווח. אם יש משהו שעוזר לעור הפנים ולבריאות, זה זה.

שתיית מים צלולים יכולה לשפר את בריאות העור

מאזן המים בגופנו נשלט באופן הדוק למדי על ידי מערכות הגוף השונות. השליטה על מאזן המים מחולקת בין בלוטת יותרת המוח, הכליות, ומערכת כלי הדם. לגוף האדם יש יכולת מדהימה לשלוט בנפח המים המצוי בו, ולהתמודד עם תקופות ארוכות של יובש, או עם שתייה מרובה ופתאומית. שתיית מים באופן שגרתי, יכולה לסייע לגוף שלכם לשמור על מאזן נוזלים נכון. שתיית המים תאפשר לגוף להאיץ את חילוף החומרים שלו, לסלק רעלנים מהדם דרך השתן, ובקיצור, לשפר את הבריאות הכללית. העור המתוח והמבריק בפנים, יהיה רק הדובדבן שבקצפת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...