פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כיצד יוצרים סרט תדמית?

את המונח סרט תדמית או סרטון תדמית וודאי שמעתם לא פעם, כל עסק שמכבד עצמו כיום ועושה שיווק באינטרנט כדאי ואף מומלץ שיהיה לו אחד. מחקרים שנעשו בנושא מראים בבירור שסרטי תדמית מחזירים את ההוצאה עליהם ולרוב מעלה בצורה דרסטית את ההכנסות אם יוצרים ומשתמשים בו בצורה נכונה. סרטי תדמית הם כרטיס הביקור של העסק שלכם! חלק גדול מהסגירות האינטרנטיות נסגרות על בסיס צפייה בסרטונים.

סרט תדמית הוא סרטון קצר ועוצמתי המשמש לקידום מוצר או רעיון. סרטי תדמית הם בדרך כלל באורך של פחות משתי דקות. הם נוצרים בדרך כלל עבור ערוצי מדיה חברתית ונועדו ללכוד תשומת לב תוך מספר שניות.

ניתן ליצור סרטי תמונה עם כל סוג של תוכנת הפקת וידאו, לרבות: Final Cut Pro X, Adobe Premiere Pro CC, Adobe After Effects CC, Apple Motion 5 ו-Avid Media Composer.

Credit: Freepik

מהו סרט תדמית?

סרט תדמית הוא סרט קצר שאורכו כדקה. לסרט יש בדרך כלל קריינות ומוזיקה שיעזרו ביצירת עניין בקרב הצופים.

סרטי תדמית הם דרך מצוינת לספר סיפור בצורה משעשעת ומרתקת. הם גם נהדרים לסיפורים שאולי אין להם את הזרימה הנרטיבית הטובה ביותר או שצריך לספר אותם עם תמונות.

הם הפכו פופולריים יותר ויותר מכיוון שהם קצרים וקלים לצפייה. ניתן להשתמש בהם למטרות שיווק, הדרכות כיצד להשתמש במוצרים ועוד.

סרטי תדמית הם צורה חדשה של אמנות דיגיטלית שצוברת פופולריות בשנים האחרונות. הם נוצרים בדרך כלל כסרטונים קצרים והם משמשים בדרך כלל למטרות פרסום.

מדוע כל עסק חייב סרטון תדמית?

חברות תמיד מחפשות דרכים חדשות לקדם את המוצרים והשירותים שלהן. אחת השיטות הפופולריות ביותר היא באמצעות סרטוני תדמית.  סרט תדמית הוא דרך מצוינת להראות את מה שיש לחברה שלך להציע. הם יכולים לשמש למטרות רבות, כגון פרסום, שיווק או שירות לקוחות.

סרטוני תדמית יכולים לשמש למטרות רבות, לרבות פרסום, שיווק, שירות לקוחות ועוד. הם דרך מצוינת להשוויץ במה שיש לחברה שלך להציע והם יכולים ליצור עניין מלקוחות פוטנציאליים.

סרטונים כאלו יכולים לעזור לך להגיע לקהל רחב יותר, על ידי מתן מידע ללקוחות פוטנציאליים שהם מחפשים או נתקלים בו בצורה מבדרת ואינפורמטיבית. הם גם בדרך כלל זכורים יותר מסוגים אחרים של חומרים שיווקיים מכיוון שיש להם את היכולת ללכוד את תשומת הלב שלהם לפרקי זמן ארוכים ולהישאר חקוקים בזיכרון.

היתרונות של סרטון תדמית הם עצומים. זוהי הזדמנות עבור העסק שלך להיראות על ידי מיליוני אנשים שמחפשים מוצרים ושירותים חדשים, כמו גם הזדמנות להראות את אישיות המותג שלך ואת ערכיו. סרטון תדמית יכול לעזור לך להגיע ללקוחות פוטנציאליים שאולי לא היו מודעים לחברה שלך לפני כן, כמו גם לתת להם מושג לגבי הערך שאתה מציע.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...