גלעד כהנא מפתיע 100 גולשים אקראיים עם סרטוני יוטיוב אישיים ומצחיקים

גלעד כהנא, סולן להקת הגי’רפות, הוא ללא ספק אחד האנשים האהובים עליי בתעשיית המוזיקה. הוא מוכשר, חכם, מצחיק עד דמעות, ובשורה התחתונה, אם לא הייתי סטרייט ו/או נשוי, קיים סיכוי טוב שהייתי מתחתן איתו.

כידוע, גלעד כהנא לעולם אינו נח, ובין אלבום לאבלום עם להקת הג’ירפות, עסוק תמיד בפרוייקטים שונים ומשונים. לאחרונה, חבר כהנא לתמיר מוסקט, ממייסדי בלקן ביט בוקס, וביחד עובדים השניים על פרוייקט מוזיקלי חדש בשם “לא כוחות”, כשהסינגל הראשון מתוכו, שיר מופרע בשם “אני לא מאושר” יצא לפני כחודשיים.

בכדי לנסות ולהגיע עם השיר לקהל יעד רחב ככל הניתן (בהנחה שהרדיו לא ממש יחבק את השיר הרחוק מלהיות מיינסטרים), ובעזרת חברת “פה לאוזן” העוסקת בשיווק גרילה, הקליטו כהנא ותמיר מוסקט המוכשרים כ-100 סרטוני יוטיוב אישיים עבור גולשים אקראיים ברשת, הפעילים בפייסבוק ברמה יומיומית. לא מדובר בהכרח על מפלצות פייסבוק, ולראייה, גם בת הזוג שלי, שמוגדרת לפחות על ידי כמשתמשת פיייסבוק מהמניין, זכתה במפתיע לסרטון משעשע במיוחד בו גלעד כהנא פונה אליה באופן אישי.

על כל אחד מהגולשים אליהם פונה כהנא בוצע תחקיר קטן כך שפניני החוכמה המאולתרים שמפזר כהנא בסרטונים הללו מצליחים להפתיע את הגולשים, ולתת להם את התחושה כי למרות שמדובר בקטעים מחולטרים למדי, מישהו שם השקיע כמה רגעים מהחיים שלו בכדי שהסרטונים הללו יהיו אישיים ומצחיקים.

הסרטונים הללו יצרו באז מסויים ברשת בעיקר בזכות השיתופים של הגולשים המופתעים. בת הזוג שלי כמעט נפלה מהכסא כשנחשפה לקליפ המוקדש לה, ואני מצידי התמלאתי קנאה בתור מעריץ של כהנא.

את כל הסרטונים תוכלו למצוא ממש כאן, ואולי אם התמזל מזלכם, גם אתם מופעים ברשימה הזו ותזכו לצפות בגלעד כהנא משתעשע על חשבונכם. ריכזנו כאן כמה סרטונים נבחרים, ובנוסף, אתם כמובן מוזמנים להאזין לשיר “אני לא מאושר” עבורו נבנה הקמפיין הזה. כמובן, כל הקטעים צולמו בוואן שוט וללא עריכה, וניתן להבחין בקלות בעובדה שהקמפיין הזה תפור על כהנא, שביחד עם מוסקט נראים מאוד משועשעים ומרוצים מהקמפיין.

צפו בקליפ של “אני לא מאושר”:

והנה עוד כמה קליפים אישיים משעשעים של כהנא ומוסקט:

איתמר גינזבורג, די ג’יי העתיד

האמת על אדי גרצמן

ג’ול ויין

קונסטנטין לאורי ממציא המם

לייק לפטריה בפייסבוק