הקטלוג החדש והמבריק של איקאה הוא הגאדג’ט הכי מגניב שראיתם

ברשת איקאה ביקשו למצוא דרך יצירתית לשווק את קטלוג דגמי 2015 החדש שלהם והצליחו להבריק ולעשות את זה בגדול עם פרסומת נהדרת לקטלוג החדש, שהוא גם הגאדג’ט הכי מגניב ויעיל שפגשתם לאחרונה, פרסומת שלועגת ומסתלבטת בעיקר על הפרסומת של אפל למכשירים החדשים שלה.

בפרסומת, מציגה איקאה את החידוש בטכנולוגי המפואר שלה, קטלוג שהוא לא סתם ספר דיגיטלי, או ספר אלקטרוני, הוא למעשה “ספר-ספר”.

הקטלוג המתוחכם והחדש של איקאה הוא אלחוטי ומגיע ללא כבלים ועם סוללה טעונה במלואה שאף פעם לא נגמרת ומבוסס על טכנולוגיית הטאץ’ המוכרת באמצעותה ניתן להשתמש באצבע בכדי לעבור בין הדפים השונים. הממשק של הקטלוג. בנוסף, הדפים בו אף פעם לא נתקעים, ועולים במהירות בזק, לא משנה באיזו רשת אתם משתמשים.


 

כמובן, אתם לא מתבלבלים, מדובר בסה”כ בקטלוג רגיל לחלוטין, שמנסה להחזיר שוב את המהדורה המודפסת למרכז העניינים, עם 200 מליון עותקים שיופצו ב-27 שפות וב-38 מדינות ברחבי העולם, ועל הדרך, להריץ כמה דאחקות על אפל, סאמסונג ושאר החברות הטכנולוגיות שגרמו לנו לשכוח כמה זה נחמד לפעמים, להחזיק דפים אמיתיים ביד.

בסרטון הויראלי שכבר מתקרב לחצי מליון צפיות בתוך יממה, מופיע יורגן אגהמר, המעצב הראשי של רשת איקאה, כשהוא מדבר בהתלהבות בלתי נשלטת על המוצר הגאוני של החברה, ומסביר בפרטי פרטים על המאפיינים והפיצ’רים חסרי התקדים של הקטלוג המודפס. אם יצא לכם לראות בעבר סרטוני פרסומת דומים של אפל בכיכובו של ג’וני אייב, המעצב המפורסם של החברה, ודאי שמתם לב לדמיון הרב בין הסרטונים.

את הקטלוג החדש של איקאה אגב, תוכלו “להוריד” בחינם היישר מתיבת הדואר הביתית שלכם ואם אתם לא מצליחים, לרפרש אותה בכל יום באמצעות המפתח עד שתראו אותו שם. בנוסף, תוכלו פשוט לעשות Upload לעצמכם לאחד מסניפי הרשת ולהוריד את הקטלוג משם בלייב. אחלה יציאה.

לייק לפטריה בפייסבוק