פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: תחפושת אוטו גלידה לילד על כיסא גלגלים

קרטר החמוד בן הארבע סובל מבעיה מוטורית הקשורה לעמוד השדרה ולכן מרותק לכיסא גלגלים. אביו של קרטר רצה לגרום לו להרגיש כמו כל הילדים בחג ליל כל הקדושים האחרון ולכן החליט לעשות לו תחפושת מדליקה ומקורית שתעלה חיוך על פניו של בנו הקטן. התחפושת היא אוטו גלידה שמותאם כמו כפפה לכיסא הגלגלים של בנו.

משאית הגלידה של קרטר מכילה בחלון האחורי מלאי מתוק של גלידות וגביעי גלידה. בזמן הנסיעה מתנגנת לה המנגינה הקלאסית של הגזלנים החביבים, שגורמים לכל ילדי השכונה לרוץ אל ההורים ולבקש בלחץ  כסף, רק כדי לא לפספס את ההזדמנות לקנות ארטיק בומבה במחיר מופקע. בסרטון המצורף אביו של קרטר צילם את בנו מחופש למוכר באוטו גלידה בדיוק כשיצא לסיבוב דאווין, אין ספק שמדובר באב יצירתי במיוחד.

הסרטון המקסים הזה עלה לאוויר הרשת בשנה שעברה וכעת חוזר לסיבוב נוסף באתרים לקראת ליל כל הקדושים שייחגג היום בארה”ב. תהנו!


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...